“Kuchnia na najwyższym poziomie.”
Wino & Friends — recenzja

Wino & Friends
Nr 193 wśród 2 674 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Opis: Kuchnia: Zdrowa kuchnia międzynarodowa na bazie świeżych produktów lokalnych, najwyższej jakości mięs, warzyw, owoców, oliwy, wina, ziół, serów itp. Wina: Selekcja doskonałych win w rozsądnych cenach. Wina do dań i do towarzystwa. Stół degustacyjny, większość win na kieliszki. Sklep z winem, rabat na wynos. Atmosfera: After hours, Loft ocieplony surowym drewnem i dyskretnym jazzem.
Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Znane smaki z dzieciństwa serwowane ciekawie i nowocześnie. Ewidentnie kuchnia pod wino. Do tego właściciel który nad wszystkim ma oko przemieszczajac się po sali i doradzajac w wyborze trunku. Wszystko na plus. Polecam

Dziękujemy, Nyhta-tomou
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam W, Owner, Wino & FriendsOdpowiedź udzielona 27 maja 2017

Wielkie dzięki Nyhta-tomou za wizytę i słowa uznania. Cieszymy się, że podoba się nasza koncepcja kuchni! All the best, W&F team.

Napisz recenzję
Wino & Friends — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wykwintne, bardzo smaczne, ale nie udziwnione, zarówno gładzica, jak i królik. Wybór win na kieliszki już jest dobry, a karta ma się sukcesywnie rozrastać. Szczególnie ucieszą się miłośnicy białych z Austrii i doliny Loary. Niespotykane w Warszawie niskie marże na wina, rzędu 20%. Obsługa miła i kompetentna. Na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, Kamil K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam W, Właściciel, Wino & FriendsOdpowiedź udzielona 12 maja 2017

Dziękujemy, Panie Kamilu, za przemiłą wizytę i pogawędce o winie. Cieszymy się, że nowe dania smakowały. Pozostając pod wrażeniem Pana doboru win, serdecznie pozdrawiamy, ekipa W&F.

Zrecenzowano 21 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Miejsce, ze szczególnym klimatem i atmosferą, (ws)pomagające a nie przeszkadzające w odbyciu miłego, ciepłego wieczoru ze znajomymi.

Nietuzinkowe potrawy, których już na etapie czytania menu chce się spróbować, w tandemie z dobrym winom pozostają na długo w pamięci.

Miejsce, do którego się wraca.

1  Dziękujemy, robcze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam W, Owner, Wino & FriendsOdpowiedź udzielona 22 grudnia 2016

Dziękujemy za wizytę i bardzo ciekawą rozmowę o rzadkich winach. Czekamy na następne perełki winne. Pozdrawiamy, Wino & Friends.

Zrecenzowano 27 listopada 2016

Bardzo miła obsługa. Bardzo dobre wina polecane przez Szefa . Świetne jedzenie. Wszystko co zamówiliśmy było pyszne , ale najbardziej zaskoczyła nas deska serów i wędlin z przepysznym musem i grillowanym cieplutkim pieczywem. Polecam na wieczorne spotkania we dwoje lub ze znajomymi.

Dziękujemy, Barbara L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam W, Owner, Wino & FriendsOdpowiedź udzielona 28 listopada 2016

Dziękujemy za wizytę, Pani Barbaro. Bardzo było nam miło Państwa gościć, zobaczyć Wasz uśmiech i usłyszeć słowa uznania.

Zrecenzowano 23 października 2016

Wspaniałe czerwone wino domowe polecone przez Szefa Lokalu. Pyszna sałatka z kozim serem i supersoczysta kaczka z gnocci. Nowoczesne, przestronne wnętrze, przemiła obsługa. Polecamy! Miodzio!

Dziękujemy, wbudny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adam W, Owner, Wino & FriendsOdpowiedź udzielona 26 października 2016

Dziękujemy za przemiłą wizytę i cenne dla nas potwierdzenie, że nasze dzikie Grenache wspaniale towarzyszy kaczce sous-vide. Zapraszamy ponownie, ekipa W&F.

Wino & Friends — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wino & Friends? Podziel się wrażeniami!