“Pyszna pizza”
Pizzeria Da Aldo — recenzja

Pizzeria Da Aldo
Nr 1 333 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest naprawdę wyjątkowa, najlepsza, jaką jadłam w Warszawie, trochę za drogo. Zdecydowanie warto się tu wybrać

Dziękujemy, AleksandraL986

Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna pizza na cienkim spodzie, mila i fachowa obsluga, wybor lokalnych piw - polecam :) mozna rowniez usiasc na zewnatrz, blisko Lazienek

Dziękujemy, Agata s
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita pizza na cieniutkim cieście ,w szczególności polecam Da aldo . Obsługa bardzo miła i zwinna , jak dla mnie 10/10 !

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, joannaz808
Zrecenzowano 5 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, podane elegancko. Natomiast cena, moim zdaniem, nieco przesadzona. Zwłaszcza na dania inne niż pizza. Miejsce warte uwagi.

Termin wizyty: kwiecień 2017
1  Dziękujemy, bolowaty
Zrecenzowano 11 września 2016 z urządzeń przenośnych

Dania nie sa adekwatne do ceny, dlugi czas oczekiwania. W srodku brak klimatyzacji a na zewn tylko kilka miejsc pod parasolem - reszta w sloncu

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, AdamBana

Pizzeria Da Aldo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pizzeria Da Aldo? Podziel się wrażeniami!