“Bardzo smacznie ”
Basico — recenzja

Basico
Nr 645 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Nowoczesna kuchnia europejska z włoskimi akcentami. Właścicielami restauracji są Adam Przybysz oraz Marek Kościkiewicz.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

* Bardzo udana sobotnia kolacja, bardzo smaczna pizza - dużo składników, krucha, obsługa okej, bardzo czysto i przyjemnie,

Byliśmy kilka razy i na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, p_nika

Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Baaardzo smaczne i ładnie podane dania. Super obsługa. Przyjemne wnętrze. Ceny w porządku. Na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, MarzenaS157
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smak dań zaskoczył mnie pozywanie. Bardzo smaczny łosoś ( dobrze przyprawiony) oraz makarony. Bardzo miła obsługa i piękny lokal.
Odwiedzając ponownie Warszawę na pewno odwiedzę tą restauracje ponownie.

Dziękujemy, vittoriamay
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Nareszcie trafiłam na pizzę na cieniutkim i kruchym cieście. Dodatki bardzo dobre. Jadłam pizzę z krewetkami które były zrobione w punkt. Koleżanka wybrała pizzę z prosciutto crudo i bardzo chwaliła jakość szynki. Osoby dla których ciasto jest za cienkie zawsze mogą wybrać Pizzę Hut lub Domino's . Ja wreszcie znalazłam swój ideał. Jedyne zastrzeżenie mam do wina. W takim miejscu powinno być wino domowe na karafki a nie tylko na kieliszki. Wystrój bardzo przyjemny. Na pewno tu wrócę nie raz.

Dziękujemy, MarzenieAT
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje Basico zekomendowano mi od kilku miesięcy ostatecznie wybrałam się tam dość niedawno i jestem mile zaskoczona.Pizza jest rewelacyjna,my wybraliśmy pizze di bufala z suszonymi pomidorami i prosciutto(niebo w ustach).Śmiało piszę że była to najlepsza pizza jaką jadłam w Polsce.

Dziękujemy, Marika Ł

Basico — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Basico? Podziel się wrażeniami!