“Veganskie sushi”

pon., 30.11
20:00
LUB
Get food delivered
Nr 26 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: Korzystając z różnorodności i bogactwa smaków świata roślin w Youmiko serwujemy Wam wyłącznie wegańskie sushi. Przygotowujemy je z warzyw, które pochodzą z lokalnych upraw albo najbardziej egzotycznych zakątków świata. Nasze sushi zawsze podajemy tuż po przygotowaniu, aby zapewnić optymalny smak i temperaturę.
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo dobre i smaczne jedzenie. Oryginalne i swieze. Miła kelnerka z długimi nogami do samej ziemi. Ceny przyzwoite.

3  Dziękujemy, Niewczas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: youmikovegan, Właściciel, Youmiko Vegan SushiOdpowiedź udzielona 13 października 2020

Dzięki Marcin i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór, przepyszne jedzenie oraz miła i profesjonalna obsługa. Ceny także są przystępne, a restauracja ma estetyczny przyjemny wystrój.

Dziękujemy, 239aleksandraz

Dziękujemy bardzo i zapraszamy znów

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę mega zaskoczenie. Nie jestem wege, poszedłem ze względu na moją siostrzenicę, sam średnio nastawiony bo jak to sushi bez ryby... nieważne czy spełnia kryteria sushi, ważne ze naprawdę meeeega dobre jedzenie. Lubię czasem dania wege ale te były naprawdę wyjątkowe.

1  Dziękujemy, 445cezaryn

Hej, dzięki za wiadomość. Wg definicji sesji to ryż z dodatkiem, nie zakłada to więc koniecznej obecności ryby :)
Wpisujemy się więc we wszystkie kryteria :)
Pozdrawiamy serdecznie, dzięki za miłe słowa i do zobaczenia

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy znajomi Zaprosili mnie na wegańskie sushi nie mogłam uwierzyć że to może być smaczne. A tu takie pozytywne zaskoczenie!

1  Dziękujemy, 872krystynan

Bardzo nam miło :) Lubimy zaskakiwać.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i kolorowe veganskie sushi. Wole je niż takie z ryba. Zawsze świeże i sycące robione na nasze zamowienie.

Dziękujemy, luxorylux

Super się cieszymy, niech ryby sobie pływają :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Youmiko Vegan Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Youmiko Vegan Sushi? Podziel się wrażeniami!