“Pyszne”

Youmiko Vegan Sushi
Reserve a table
pt., 23.10
20:00
Nr 25 wśród 3 568 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Opis: Korzystając z różnorodności i bogactwa smaków świata roślin w Youmiko serwujemy Wam wyłącznie wegańskie sushi. Przygotowujemy je z warzyw, które pochodzą z lokalnych upraw albo najbardziej egzotycznych zakątków świata. Nasze sushi zawsze podajemy tuż po przygotowaniu, aby zapewnić optymalny smak i temperaturę.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży wybór, przepyszne jedzenie oraz miła i profesjonalna obsługa. Ceny także są przystępne, a restauracja ma estetyczny przyjemny wystrój.

Dziękujemy, 239aleksandraz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: youmikovegan, Właściciel, Youmiko Vegan SushiOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękujemy bardzo i zapraszamy znów

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę mega zaskoczenie. Nie jestem wege, poszedłem ze względu na moją siostrzenicę, sam średnio nastawiony bo jak to sushi bez ryby... nieważne czy spełnia kryteria sushi, ważne ze naprawdę meeeega dobre jedzenie. Lubię czasem dania wege ale te były naprawdę wyjątkowe.

1  Dziękujemy, 445cezaryn

Hej, dzięki za wiadomość. Wg definicji sesji to ryż z dodatkiem, nie zakłada to więc koniecznej obecności ryby :)
Wpisujemy się więc we wszystkie kryteria :)
Pozdrawiamy serdecznie, dzięki za miłe słowa i do zobaczenia

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy znajomi Zaprosili mnie na wegańskie sushi nie mogłam uwierzyć że to może być smaczne. A tu takie pozytywne zaskoczenie!

1  Dziękujemy, 872krystynan

Bardzo nam miło :) Lubimy zaskakiwać.

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i kolorowe veganskie sushi. Wole je niż takie z ryba. Zawsze świeże i sycące robione na nasze zamowienie.

Dziękujemy, luxorylux

Super się cieszymy, niech ryby sobie pływają :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Również moje pierwsze spotkanie z vegańskim sushi. Szczerze byłam sceptycznie nastawiona jednak miło się zaskoczyłam :) Było pysznie, pomysłowo i oryginalnie szczególnie jeśli chodzi o sposób podania. Niestety moim znajomym nie smakowało tak jak mi ale jestem w stanie to zrozumieć, nie każdy jest vege :D Na pewno jeszcze tutaj zajrzę

Dziękujemy, Natalia K

Dziękujemy! Wielu naszych klientów nie jest wege a bardzo lubią te smaki. Mamy teraz kilka nowości, może znajomi się przekonają? :)
Pozdrowienia

Youmiko Vegan Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Youmiko Vegan Sushi? Podziel się wrażeniami!