Warszawa

“Duże zaskoczenie”
Youmiko Vegan Sushi — recenzja

Youmiko Vegan Sushi
Nr 12 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: Korzystając z różnorodności i bogactwa smaków świata roślin w Youmiko serwujemy Wam wyłącznie wegańskie sushi. Przygotowujemy je z warzyw, które pochodzą z lokalnych upraw albo najbardziej egzotycznych zakątków świata. Nasze sushi zawsze podajemy tuż po przygotowaniu, aby zapewnić optymalny smak i temperaturę.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy znajomi Zaprosili mnie na wegańskie sushi nie mogłam uwierzyć że to może być smaczne. A tu takie pozytywne zaskoczenie!

1  Dziękujemy, 872krystynan

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne i kolorowe veganskie sushi. Wole je niż takie z ryba. Zawsze świeże i sycące robione na nasze zamowienie.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Również moje pierwsze spotkanie z vegańskim sushi. Szczerze byłam sceptycznie nastawiona jednak miło się zaskoczyłam :) Było pysznie, pomysłowo i oryginalnie szczególnie jeśli chodzi o sposób podania. Niestety moim znajomym nie smakowało tak jak mi ale jestem w stanie to zrozumieć, nie każdy jest vege :D Na pewno jeszcze tutaj zajrzę

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Ciekawa alternatywa dla wizyty w typowej restauracji sushi.
Polecam - warto spróbować, chociaż raz - kompozycje smakowe mogą naprawdę zaskoczyć. Smaczne, ciekawe. :Polecam!

Dziękujemy, Gonia G
Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Miłe zaskoczenie. Pierwszy raz trafilam na wegańskie sushi. Wszystko nam bardzo smakowało. Sposób podania jest oryginalny , ponieważ dostajemy rolki w pewnej kolejności. Miła obsługa.

Dziękujemy, Monii7

Youmiko Vegan Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Youmiko Vegan Sushi? Podziel się wrażeniami!