“Pyszne burgery”
Beef 'n' Roll — recenzja

Beef 'n' Roll
Nr 14 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, że sporą ilością składników. Wystrój przyjemny dla oka, ceny jak na centrum chyba standardowe. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz P

Zrecenzowano 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery są duże, napakowane a przede wszystkim bardzo smaczne. warto skorzystać z oferty lunchowej gdzie w cenie burgera dostaje się szklankę lemoniady oraz frytki i surowke. polecam i to bardzo!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Olucha90
Zrecenzowano 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy ze znajomym tuż przed zamknięciem, nikt nas nie wyprosił, spokojnie mogliśmy zjeść wiec baaardzo na plus. Bardzo dobre burgery w centrum! Jesli jesteś naprawdę głodny to bierz frytki dodatkowo ale sama buła jest już dużą porcją. Ceny nie najniższe ale w porządku. Na pewno jeszcze wrócę i polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zawitałem to trochę przypadkowo przechodząc nieopodal. Miejsce przyjemne ze stolikami na zewnątrz obsługa bardzo przyjemna sprawna i szybka. Sam Burger może nie nr1 Warszawie ale w porządku, smaczny, dobrze wyglądający i ładnie podany. Cenowo bardzo przyzwoicie. Do każdego zestawu lemoniada frytki i mały coleslaw jest w cenie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zenonb2015
Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny lokal, ceny nie naleza do najnizszych, ale restauracja jest w samym centrum miasta. Zamowilem burgero z papryczkami jalapeno, i jesli hamburger ma byc ostry, to ten staje na wysokosci zadania! :) Porcja z frytkami jest wystarczajaca zeby sie najesc dla mezczyzny. Reasumujac polecam!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, adrianers

Beef 'n' Roll — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Beef 'n' Roll? Podziel się wrażeniami!