“Ohyda!”

Mleczarnia Jerozolimska
Nr 53 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opis: Jesteśmy barem mlecznym, w którym podajemy rzetelne porcje smacznych, domowych posiłków w niskiej cenie.
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smierdzace, nieświeże i ociekające tłuszczem a do tego niemiła obsługa. Odradzam, nie polecam, pieniądze w błoto bo oczywiście nie ma zwrotów, mimo że oddałam cały talerz.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Małgorzata S

Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Takie domowe obiadki smacznie tanio, na niespodziewane wypady i zaplanowane spotkania. Duży wybór dań również wege. Desery kompocik. Apetyczne aromatyczne. Trzeba spróbować!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Aleksandra F
Zrecenzowano 14 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

obsługa bezczelna. Pani kelnerka zwróciła mi uwagę abym zakończył (ważna) rozmowę telefoniczna podczas składania zamówienia. Zapomniała o tym, ze restauracje istnieją dzięki gościom. Pani „kelnerka” żyje jeszcze czasami PRLu. Wiem ze to nie kulturalne rozmawiać przez tel będąc przed kasą, lecz zakończyć połączenia nie mogłem. Obsługa do wymiany ponieważ miejsce traci gości przez taka gburowatość

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, marcins2018
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niewyobrażalny chaos przy wydawaniu zamówień. Dochodzi do pomyłek w przyporzadkowaniu numerów do gotowych do wydania dań- w efekcie klient odbiera niewiele różniące się danie zamówione przez inną osobę (naleśniki z cukrem zamiast naleśników z sosem). Oczywiście zamiast przepraszam- krzyk (!) obsługi, że odebrał danie kogoś innego. To, że na ladzie do odbioru był jeden talerz i wyświetlał się jeden numer (mój numer), dla pani z obsługi nie miało żadnego znaczenia. "To pani nie wie, co zamawia!?". Ręce opadają. Rozwiązanie z numerami w tym lokalu nie działa. Sposób komunikacji obsługi z klientem jest skandaliczny. Jedzenie- nawet jak na bar mleczny- wyjatkowo słabe. Nie polecam- chyba, że ktoś tęskni za PRL- smak "potraw", obsługa i jej stosunek do klienta zapewniają podróż w czasie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się w 6 osób. Każdy się najadł do syta. Zestawy przepyszne, buraczki mega smaczne. Wszystko świeże. Obsługa bardzo bardzo miła. Bar jest czysty, wnętrze klimatyzowane, można też usiąść na zewnątrz przy stoliczku. Polecam jeśli ktoś chce zjeść dużo i tanio.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, seaneczka

Mleczarnia Jerozolimska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mleczarnia Jerozolimska? Podziel się wrażeniami!