“Great place for a casual evening! Świetne miejsce bez zadęcia!”

The Alchemist Gastropub
Nr 116 wśród 2 707 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

*** English version below! ***
Świetne miejsce na wyjście że znajomymi. Wspaniały wybór piw rzemieślniczych i bardzo smaczna pizza. Ceny wysokie. Nieco zbyt wysokie jak na to co oferuje miejsce.

*** English version ***
Great place to hangout with friends. Great variety of craft beers and tasty pizza. Pricy. Too pricy for the value offered.

Dziękujemy, Piotr G
Napisz recenzję

Zrecenzowano 23 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Minęło kilka godzin od naszego obiadu a my wciąż czujemy ciężki żołądek :/ jest nam po prostu niedobrze :/ lokal fajny, obsługa tez. Ale jedzenie jest różne w zależności od tego, jaki jest kucharz :/ dziś z jedzeniem było kiepsko :(

1  Dziękujemy, adamoskiPL
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim super atmosfera! Świetna lokalizacja i pyszne jedzenie :) miło spędziliśmy czas. Warto tu przyjść i spróbować czegoś co z uśmiechem na ustach ktoś przygotuje a potem poda....
Tak trzymać!

1  Dziękujemy, Dzoanapl
Zrecenzowano 22 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa wieczory bo jeden raz było mało.
Gdyby nie przestoje obsługi byłoby super. Kuchnia smaczna i niestandardowa. Napoje, alkohole i nastrój daje kopa - warto tak odpocząć. Lokal do wszystkiego i dla wszystkich - czasami trzeba rezerwować miejsce. Będziemy wracać !

Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano 27 marca 2017

The alchemist znajduje się w wspaniałej lokalizacji. Mają szeroką ofertę dań, napojów i alkoholi. Świetna atmosfera, nie chce się wracać do domu. Czas tam biegnie z podwojoną szybkością. Bardzo miła atmosfera a obsługa najlepsza na świecie. Ma się ochotę zaprzyjaźnić z tymi ludźmi. Czułam się tam bardzo dobrze. Piwa dostępne w beer wall'u wspaniałe. Idealna okazja by pobawić się w degustatora. Na miejscu są dostępne różne gry planszowe, w które można pograć ze znajomymi przy piwku. Jestem pewna, że jeszcze kiedyś tam wrócę :)

Dziękujemy, Daria W

The Alchemist Gastropub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Alchemist Gastropub? Podziel się wrażeniami!