“Smacznie”

Gościniec Polskie Pierogi - Podwale
Zamów online
Nr 160 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Znajdujemy się na Starym Mieście przy ul. Podwale 19 w Warszawie. Serwujemy wyśmienite jedzenie z przystępnymi cenami i miłą obsługą w folkowych strojach. Uznaniem wśród Naszych Gości cieszą się nie tylko potrawy, ale także rodzinna atmosfera i znakomity klimat naszych wnętrz, który przyciąga nie tylko Gości miejscowych, ale również z zagranicy. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, które zachwycają smakiem i aromatem nawet najbardziej wymagających Gości. Dużą popularnością cieszą się wyśmienite pierogi gotowane, jak również podsmażane podawane na patelniach z dużą ilością farszu. Restauracja Gościniec słynie również z delikatnych obsmażanych kopytek oraz wątróbek podawanych na gorącym żeliwnym półmisku. Naszym dodatkowym atutem, oprócz doskonałej, polskiej kuchni jest piękny widok z okien naszej restauracji, z którego mogą Państwo podziwiać mury Barbakanu przy znakomitym rozgrzewającym naparze z hibiskusa i smakowitej kuchni.
Zrecenzowano 1 września 2019

Będąc na starówce warto odwiedzić to miejsce. Bardzo dobre polskie jedzenie, przemiła obsługa. Pierogi, których spróbowałem były wyśmienite.

Dziękujemy, Martiiii77i

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Polecam Gościniec Polskie Pierogi - Podwale ze względu na atmosferę jaka tam panuje, klimat oraz przepyszne jedzonko. Obsługa bardzo dba o klienta, co nie jest normą w innych lokalach w Warszawie. Ceny przystępne, porcje przyzwoite. Polecam !

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Doskonałe miejsce na wypad z rodzinką. Do lokalu wybrałam się z mężem i dwójką moich małych pociech. Obsługa bardzo miła, od razu zaproponowała odpowiedni dla nas stolik. Na początek zamówiliśmy cos do picia. Dzieciom bardzo przypadła do gustu lemioniada. na obiad zamowiliśmy pierogi z mięsem, które były bardzo smaczne. Wszystko jest w przystępnej cenie, Polecam wszystkim! Bardzo dużym plusem lokalu jest jego obsługa. Wszyscy są bardzo uprzejmi, uśmiechnięci mimo bardzo dużego natężenia pracy.

1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre polskie jedzenie, świeże i szybka i miła obsługa. Kiedy zapytaliśmy o stolik na tarasie, mimo że nie było go w danym momencie, szybko mam go znaleziono i mogliśmy zjeść smaczny obiad. Polecam lemoniadę I podsmażane pierogi, masełko i śmietana za darmo.
Dobre pyzy, palce lizać.
Dziękujemy. Cenowo, jak na starówkę, przystępnie.

Dziękujemy, piotrpawelk
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bylem dziś w tej restauracji, Pani manager zachęciła nas do wejścia przed restauracją. Było bardzo smacznie i miło, przyjemna obsługa. Bardzo mi się podobało, że kelnerki były uśmiechnięte, dzięki temu była fajna atmosfera. Polecam!

Dziękujemy, Q2807CR_

Gościniec Polskie Pierogi - Podwale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gościniec Polskie Pierogi - Podwale? Podziel się wrażeniami!