“Naprawdę smaczne! :-) ”

Gościniec Polskie Pierogi - Podwale
Nr 84 wśród 3 057 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Opis: Znajdujemy się na Starym Mieście przy ul. Podwale 19 w Warszawie. Serwujemy wyśmienite jedzenie z przystępnymi cenami i miłą obsługą w folkowych strojach. Uznaniem wśród Naszych Gości cieszą się nie tylko potrawy, ale także rodzinna atmosfera i znakomity klimat naszych wnętrz, który przyciąga nie tylko Gości miejscowych, ale również z zagranicy. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, które zachwycają smakiem i aromatem nawet najbardziej wymagających Gości. Dużą popularnością cieszą się wyśmienite pierogi gotowane, jak również podsmażane podawane na patelniach z dużą ilością farszu. Restauracja Gościniec słynie również z delikatnych obsmażanych kopytek oraz wątróbek podawanych na gorącym żeliwnym półmisku. Naszym dodatkowym atutem, oprócz doskonałej, polskiej kuchni jest piękny widok z okien naszej restauracji, z którego mogą Państwo podziwiać mury Barbakanu przy znakomitym rozgrzewającym naparze z hibiskusa i smakowitej kuchni.
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Pierogi były dobre. Wzięliśmy po kilka sztuk z każdego rodzaju i te z mięsem okazały się najlepsze.
Natomiast NALEŚNIKI z grilowanym kurczakiem i warzywami były PRZEPYSZNE!! Dawno nie jedliśmy tak dobrych naleśników, a trochę się ostatnio stolujemy 'na mieście' ;-)
Ruch w restauracji spory, co chwile ktoś czekał na wolny stolik.
Polecam, bo warto.

Dziękujemy, Aleksandra P

Zrecenzowano 15 października 2017

Pyszne pierożki w dobrej cenie !!!
Gorąco polecam i zachęcam do odwiedzenia tego miejsca,na pewno kto zasmakuje ,ten nie pożałuje :) :) :)

Dziękujemy, Wioletta G
Zrecenzowano 13 października 2017

Mój syn uwielbia pierogi, zamawiamy je wszędzie gdzie tyko jesteśmy -
pierogi w "gościńcu" smakowały mu tak bardzo że chciał
zostać kolejny dzień stoicy. Panie kelnerki były miłe i potrafiły
"zagadać" do malca. Na pewno tu wrócimy!

Dziękujemy, maryla b
Zrecenzowano 12 października 2017

Pierożki idealne ! Z jednej strony jest wybór tradycyjnych smaków, z drugiej po wypróbowaniu wszystkich według mnie najlepsze są te z wieprzowiną i kukurydzą.
Pyszne i sycące.

Dziękujemy, Wioletta D
Zrecenzowano 12 października 2017

Co prawda nie są tak dobre jak u mojej Babci niemniej nie daleko im do nich. Zawsze gdy jestem na delegacji w Krakowie obowiązkowo odwiedzam Krakowskie Przedmiescie 29 w którym zawsze wiem że dobrze zjem. Jest tam taka pani któa przypieka pierogi najlepiej na swiecie ( po za moją Babcią ) Pojedź spróbuj sam najlepiej nie zawiedziesz się a poczujesz smak prawdziwego jedzenia o które co raz ciężej w publicznych punktach gastronomicznych.

Dziękujemy, Tomasz N

Gościniec Polskie Pierogi - Podwale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gościniec Polskie Pierogi - Podwale? Podziel się wrażeniami!