Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
higher level of wedding

Zdecydowaliśmy się z (już) mężem na niepopularne rozwiązanie: zorganizowanie imprezy weselnej dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 października 2020
joannapA1351NN
Super miejsce !

Niesamowity klimat z pięknym widokiem na Warszawę. Super miła obsługa i dobra muzyka. Idealne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 września 2020
973zuzannas

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Super klimat! :) Do wschodu słońca, bawiliśmy się ze znajomymi z pracy :) Polecam gorąco zarówno dla par, przyjęć biznesowych jak i zwykłego wypadu ze znajomymi

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, izart4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lena M, Kierownik ds. PR, Level 27Odpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy Izo :)

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, zawsze swietna muzyka - szczegolnie imprezy z instrumentami na zywo. W sezonie letnim odbywaja ciekawe eventy w srodku tygodnia :)

Dziękujemy, J5672FAgregt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lena M, Kierownik ds. PR, Level 27Odpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klub Level ma w sobie to coś, co przyciąga. W środku tygodnia można się zrelaksować na tarasie z super widokiem na Warszawę, napić się drinka, podziwiając jednocześnie zachód słońca i słuchając koncertu na żywo. Tak właśnie wygląda mój ulubiony czwartkowy wieczór po pracy :) W weekendy za to można się poruszać w rytmie najgorętszych hitów:) Bardzo fajna muzyka, dobre drinki i sympatyczna obsługa! Będę do Was wracać :) do zobaczenia!

Dziękujemy, xoxoklaudia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lena M, Kierownik ds. PR, Level 27Odpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za opinię i do zobaczenia :)

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Byłem tam ostatniej nocy. bardzo ładne klub
Najlepszy klub do zabawy z przyjaciółmi

Dziękujemy, Neil N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lena M, Kierownik ds. PR, Level 27Odpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dziękujemy bardzo :)

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie. Niezapomniany widok, profesjonalna obsługa i wyjątkowe imprezy. Polecam :)

Dziękujemy, Urszula S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Lena M, Kierownik ds. PR, Level 27Odpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Dziękujemy bardzo :)