“Żenułka pisząc slangiem osób tam przebywających”
Mr. Pancake — recenzja

Mr. Pancake
Nr 37 wśród 74 Desery (Warszawa)

obsługa bardzo miła...to tyle, lody kubeczek za 17,99 to żenuła, sztuczne lody śmietankowe-czuć było aromat-na prawdę tak cięzko kupić normalne lody smietankowe lub je po prostu zrobić? magiczna maszyna -no cóż nie mam jej więc po co to wszystko? ściema?

Dziękujemy, Brylant_84

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, w którym każda księżniczka czuje się jak w domu.Wszędzie jest różowo, cukrowo itp.Miejsce z super obsługą, huśtawki też są super.Pizza zamysł dobry ale stanowczo za dużo tłuszczu, Pancake zamysł dobry ale stanowczo za dużo cukru.Pobyt w tym miejscu dłużej niż godzinę jest bardzo ciężki.Drinki średnie, choć wszystkim polecam do jedzenia w tym miejscu dobrać wodę.

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niby miejsce fancy, ale jednak smakowo zawiodło ;(( średnie, mało smaczne tluste jedzonko, lody spoko i obsługa miła ;)

Dziękujemy, seboolll
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Ciekawe doświadczenie, dla mnie raczej kategoria zabawne przeżycie. Dawno temu sam robiłem pankejki w juesej, dlatego skusiła mnie ta knajpka z powodu nostalgii do tematu. Okazała się się dużym "fun'em". Sympatyczna obsługa, a pankejki jak za oceanem, uwzględniajac także to, że są zrobione z chemicznego proszku. Ogólnie wrażenie pozytywne chociaż mam uwagę do jednego z zamówionych pankejów - peanut butter & jelly. Pogoń za hipsterską dietetyką jak dla mnie jest zgubna, bo w oryginale masło powinno być słone, a dżem jagodowy słodki. Tymczasem masło było "zdrowe" i neutralne, dzem light nie był słodki. W efekcie dało to mdły smak. Jeżeli idziecie w tym kierunku to słony karmel też nie powinien być ani słony, ani słodki...

Dziękujemy, Stanislaw K
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Instagramowe miejsce, które w rzeczywistości okazało się hitem. Pyszne pankejki, dodatki super, ale sam smak placuszka - mniam! Obsługa sympatyczna, a samo wnętrze czarujące.

Dziękujemy, jasiczkens

Mr. Pancake — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mr. Pancake? Podziel się wrażeniami!