“Bardzo przyjemnie”

Restauracja Karpielowka
Nr 631 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opis: Reastauracja Karpielówka powstała w 2003 r. na warszawskim Ursynowie, u zbiegu ulic Indiry Gandhi i Dereniowej. Nazwa wywodzi się od Kościeliska Karpielówki – jednego z przysiółków pod Zakopanem. Przysiółki były nazywane od ich nazwisk lub przezwisk ich właścicieli. Te okolice odwiedzała od dziecka właścicielka restauracji, Dominika Budzińska. Z miłości do Tatr i z tęsknoty za Kościeliskiem, postanowiła przenieść trochę góralskiego klimatu do Warszawy. Klimatyczne góralskie wnętrza i pyszna kuchnia wprost z Podhala zyskały uznanie mieszkańców Ursynowa i nie tylko. Niektórzy Goście, zakochani w legendarnej kwaśnicy z Karpielówki, przyjeżdżają do nas także z innych dzielnic Warszawy. O naszej kwaśnicy z uznaniem wypowiedział się znany muzyk z gór, Sebastian Karpiel Bułecka w jednym z programów telewizyjnych. Serdecznie zapraszamy!

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii, ale cieszę się, że się nimi nie zasugerowałam. Restaurację poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, kelner bardzo dobrze nam doradził, wystrój przyjemny, a jedzenie pyszne i duże porcje. Polecam sprawdzić samemu, super miejsce!

2  Dziękujemy, Wiktoria Ś

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilku latach wybraliśmy się do Karpielowki licząc że będzie lepiej. Niestety jedzenie mocno poniżej oczekiwań i przeciętnej. Brzydko podane i kiepskie w smaku. Golonka na patelni z kapusta i ziemniakami rzucona byle jak i tak "przegotowana" że się rozpadala. Placki ziemniaczane też nieapetyczne. Generalnie nie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Andrzej53
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Nie pierwszy raz odwiedzam Karpielówkę. Zawsze jest bardzo smacznie, potrawy podane elegancko i bardzo smacznie. Pyszny pstrąg, gulasz, kotlet schabowy, a dla dzieci naleśniki. Do tego góralski wystrój. Można płacić kartą. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, AnnaB10911
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cóż można napisać?
Najlepsza golonka w Warszawie
Żeberka palce lizać
Inne dania wyśmienite
Przytulna atmosfera i przemiła obsługa

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, ArturP1463
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam byłam bardzo zadowolona organizując tam komunię córki goście również jedzie było super to była moja druga impreza na pierwszej byłam u rodziców było również super. Polecam wszystkim...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Agata B

Restauracja Karpielowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Karpielowka? Podziel się wrażeniami!