“Super miejsce i jedzenie”

Grand Kredens, Restauracja
Nr 122 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Byłam tu na spotkanie biznesowe jadłam żurek i burger wszystko było super nie przekombinowane proste ale jakże smaczne za to cenie ta restauracje

Dziękujemy, Krystyna M

Byłam w Grand Kredens wiele razy i pewnie jeszcze wiele razy będę. To restauracja idealna na każdą okazję. Na piwo po pracy, na romantyczną kolację, spotkanie biznesowe, rodzinne czy świętowanie z przyjaciółmi. Bardzo podoba mi się wystrój miejsca. Przygotowane białe obrusy i nakrycia poprzeplatane prostymi, gołymi drewnianymi stołami. Stolik wybierasz w zależności od okazji. Wewnątrz mnóstwo zieleni, kolorowa łazienka. Karta menu opiera się na daniach głównych kuchni polskiej, ale dla tych mniej głodnych polecam do alkoholu deskę serów (oprócz nich orzechy, winogrona) lub wędlin (a właściwie mięs z chrzanem, ogórkiem kiszonym). Jest też spory wybór dobrych drinków a barman na specjalne życzenie przygotuje coś spoza karty. Zdarza się muzyka na żywo. Restauracja dosłownie na każdą okazję.

Dziękujemy, podniebni

Pierwszy i ostatni raz
bardzo dlugi czas oczekiwania obsluga zupelnie nie na swoim miejscu bardzo nieprzyjemna
Pobieranie 10% napiwku bez naszej wiedzy(podobno napisane malym drukiem)
jedno wielkie oszustwo
po krotkiej rozmowie kazano nam isc do MC Donald
omijac duzym łukiem
Ewa Frankfurt

Dziękujemy, EwaS1279

nigdy wiecej, obiad dostalismy po gogzinie i na dodatek zimny, jak sie odezwalem ze zimny to kelnerka powiedziala to prosze sobie isc do mc Donalda, beszczelnossc
napiwek bez poinformowania

Dziękujemy, Czesia N
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zaszłam kilka razy na przekąski w ramach lunchu, wrażenie ogólnie pozytywne, dobra lokalizacja, przyjemny wystrój, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, olo20_03

Grand Kredens, Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grand Kredens, Restauracja? Podziel się wrażeniami!