“Porazka”

Grand Kredens, Restauracja
Nr 119 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Pierwszy i ostatni raz
bardzo dlugi czas oczekiwania obsluga zupelnie nie na swoim miejscu bardzo nieprzyjemna
Pobieranie 10% napiwku bez naszej wiedzy(podobno napisane malym drukiem)
jedno wielkie oszustwo
po krotkiej rozmowie kazano nam isc do MC Donald
omijac duzym łukiem
Ewa Frankfurt

Dziękujemy, EwaS1279

nigdy wiecej, obiad dostalismy po gogzinie i na dodatek zimny, jak sie odezwalem ze zimny to kelnerka powiedziala to prosze sobie isc do mc Donalda, beszczelnossc
napiwek bez poinformowania

Dziękujemy, Czesia N
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zaszłam kilka razy na przekąski w ramach lunchu, wrażenie ogólnie pozytywne, dobra lokalizacja, przyjemny wystrój, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, olo20_03
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Po powrocie do domu z restauracji GRAND KREDENS Warszawa, Al.Jerozolimskie 111 zauważyłem , że do kwoty rachunku doliczono 10% !!!! Jest to zwykła bezczelność!!
Nie wracam zatem do lokalu , który robi takie rzeczy bez wcześniejszej informacji, że jeśli np. kaczka kosztuje w karcie dań 70,00 zł to na rachunku będzie 77,00 zł. A jeśli rachunek wyniesie np. 660,00zł to zapłacimy o 66,00zł więcej czyli 726,00 zł!!!!!!
To strzał w kolano Grand Kredens!!!

1  Dziękujemy, janusz s
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, stosownie do ceny. Obsługa niedouczona. Czekaliśmy 5 minut przy wejściu, aż ktoś się nami zainteresował. Talerz zabrano mi sprzed nosa, mimo, że wyraźnie ułożyłam sztućce. Deser przyniesiono, kiedy mój partner jeszcze jadł danie główne. Te kelnerskie wyczyny kosztowały nas (dwie osoby!) automatycznie doliczoną opłatę za serwis przy płatności gotówką. Jeszcze nigdy nie kazano mi płacić za niekompetencję kelnerki. Na koniec musieliśmy sami przesuwać płotek zasłaniający wyjście, mimo, iż do zamknięcia pozostawała jeszcze cała godzina. Mocno się rozczarowałam.
Ps. Muzyka remizowa nie pasuje nijak do stylu restauracji

Dziękujemy, Majonez G

Grand Kredens, Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grand Kredens, Restauracja? Podziel się wrażeniami!