Warszawa

“katastrofa”

Grand Kredens, Restauracja
Nr 121 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Romantyczny, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

nigdy wiecej, obiad dostalismy po gogzinie i na dodatek zimny, jak sie odezwalem ze zimny to kelnerka powiedziala to prosze sobie isc do mc Donalda, beszczelnossc
napiwek bez poinformowania

Dziękujemy, Czesia N

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Zaszłam kilka razy na przekąski w ramach lunchu, wrażenie ogólnie pozytywne, dobra lokalizacja, przyjemny wystrój, polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, olo20_03
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Po powrocie do domu z restauracji GRAND KREDENS Warszawa, Al.Jerozolimskie 111 zauważyłem , że do kwoty rachunku doliczono 10% !!!! Jest to zwykła bezczelność!!
Nie wracam zatem do lokalu , który robi takie rzeczy bez wcześniejszej informacji, że jeśli np. kaczka kosztuje w karcie dań 70,00 zł to na rachunku będzie 77,00 zł. A jeśli rachunek wyniesie np. 660,00zł to zapłacimy o 66,00zł więcej czyli 726,00 zł!!!!!!
To strzał w kolano Grand Kredens!!!

1  Dziękujemy, janusz s
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, stosownie do ceny. Obsługa niedouczona. Czekaliśmy 5 minut przy wejściu, aż ktoś się nami zainteresował. Talerz zabrano mi sprzed nosa, mimo, że wyraźnie ułożyłam sztućce. Deser przyniesiono, kiedy mój partner jeszcze jadł danie główne. Te kelnerskie wyczyny kosztowały nas (dwie osoby!) automatycznie doliczoną opłatę za serwis przy płatności gotówką. Jeszcze nigdy nie kazano mi płacić za niekompetencję kelnerki. Na koniec musieliśmy sami przesuwać płotek zasłaniający wyjście, mimo, iż do zamknięcia pozostawała jeszcze cała godzina. Mocno się rozczarowałam.
Ps. Muzyka remizowa nie pasuje nijak do stylu restauracji

Dziękujemy, Majonez G
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Nagle, sposród wysokich kamienic, tuż za skrzyżowaniem alei Jerozolimskich z Lindleya wyłania się niesamowite miejsce... Fasada osłonięta bluszczem - sposród którego zapraszają otwarte, czerwone drzwi - robi ogromne wrażenie. Kiedy tam zawędrowałam, na zewnątrz panowała temperatura 38 st. C, a - dzięki zieleni i parasolom - już w ogródku było o kilka stopni mniej, natomiast wewnątrz panowała absolutnie komfortowa temperatura. Zapraszana do środka przez bardzo uprzejmego kelnera wybrałam jednak stolik w ogródku, ponieważ oczekiwałam na spotkanie z Koleżanką i Jej sporych rozmiarów psiakiem.
Z bogatego menu wybrałyśmy danie sezonowe - szparagi z sosem z gorgonzolą; były naprawdę wyśmienite, chrupiące, pięknie podane (spora porcja za 22 zlote) i - z racji panującego upału - lemioniadę, która okazała się pyszna.
Warto także wspomnieć, iż - mimo obecności ok. 30-35 gości - zostalyśmy nakarmione w ciągu zaledwie 15 minut. Naszemu czworonożnemu towarzyszowi podano natychmiast po przyjściu, bez jajkiejkolwiek sugestii, miskę z wodą, za co dziękujęmy serdecznie, podbnie jak za ugoszczenie nas w tym pięknym, zaskakującym pośród wysokich murów miejskich, siedlisku.

Dziękujemy, EwaGrzegorz

Grand Kredens, Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Grand Kredens, Restauracja? Podziel się wrażeniami!