“Nigdy więcej”
China Town Restauracja — recenzja

China Town Restauracja
Nr 840 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Bardzo zawiodłam się dzisiejszą wizytą .. Jedna z najgorszych restauracji w jakich byłam . zamowilam mrożona ziołowa herbatę a dostałam jakąś puszkę wody z cukrem .. Takie rzeczy powinny byc uwzglednione w karcie chociaz podana firma skoro to nie jest ich produkt a nie wprowadzają w błąd myślałam ze zamawiam świeży produkt a nie jakaś puszkę z watpliwym składem i cukrem na drugim miejscu ..zamówiłam kaczkę w panierce porcja mięsa bardzo mała sam ryż i surówka .. O ile można tak ją nazwać duże kawalki kapusty zalane jakimś okropnym tanim sosem wyglądało i smakowało to tak jakby komuś się nie chciało jej odpowiednio przyrządzić :) mąż zamówił wieprzowine i danie wyglądało tak samo ( czyli sam ryz i kapusta ) tyle że wieprzowina w niczym nie przypominala mięsa wieprzowego ... Ceny wyższe a jakość jedzenia na bardzo niskim poziomie . Nie polecam .

Dziękujemy, Paulina N

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta i duże zadowolenie z jedzenia. Wystrój pewnie jest rzeczą gustu ale obrotowe stoły umożliwiają kosztowanie wielu dań.
W przeszłości musieliśmy kilka razy dość długo czekać na zainteresowanie obsługi i realizację zamówień ale z samego jedzenia byliśmy zadowoleni.
Tym razem (opustoszałe miasto w długi weekend sierpniowy) wszystko poszło wręcz błyskawicznie.
Ja szczególnie polecam (tym, którzy lubią bardzo wyraziste smaki) żeberka na ostro - opieczone, miękkie i kruche oraz kurczaka w sezamie - kruchy, pikantny, zaskakujący podniebienie.
Choćby z tych dwóch powodów z pewnością tam jeszcze przyjdziemy.

Dziękujemy, 694krzysztofo
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Panie kelnerki, bardzo nie przyjemne, nie zwracające uwagi na nowych gości przez dłuższy czas, mimo wolnych stolików. Zajęliśmy miejsce i 2 razy prosiliśmy o sprzątnięcie stolika, 3 razy prosiliśmy o podanie menu a gdy chcieliśmy złożyć zamówienie to nas ignorowano wielokrotnie. Wyszliśmy po godzinie czekania na jakąkolwiek reakcję, mimo że Panie kelnerki nie były zapracowane!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Przemyslaw F
Zrecenzowano 1 lutego 2019

Odwiedziłam wiele restauracji z chińszczyzną w Warszawie, China Town to najlepsza z nich. Świetna aranżacja wnętrza, jedzenie wspaniałe, obsługa bardzo dobra. Jest też oddzielna salka z przepięknym, wielkim kryształowym (?) plafonem na syficie. Można tam zjeść kameralnie przy okrągłym, ruchomym stole. Świetny pomysł. Tak jest przecież w Chinach. Polecam tę restaurację.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 600MAJA
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wysoki poziom utrzymywany sumiennie od lat. Dzięki temu można tu spotkać takie indywidua jak Adam Michnik oraz paru znanych aktorów. Nie w tum rzecz, wracając do tematu poziom jest wysoki, bo klientami są Azjaci. Oni nie pozwolą na wciskanie im kitu. Mam też dziwne wrażenie, że dostają zupełnie inne potrawy. Menu jest bardzo obszerne. Polecam tofu po domowemu z wołowiną na ostro. Nie ma lepszego. Na codzień nie jem mięsa tu robię wyjątek.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Shelton75

China Town Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w China Town Restauracja? Podziel się wrażeniami!