“Ponownie nie zawiódł”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 393 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto

Kolejne dwa razy i kolejne dwa razy bardzo udane. Jedzenie doskonałe, obsługa dobra. Codzienne promocje, ceny, jak na lokalizację, bardzo dobre. Polecam.

Dziękujemy, Robert K

Długi czas oczekiwania na złożenie zamówienia, potem na samo zamówienie, a potem jeszcze na rachunek. Jedzenie niesmaczne, moim zdaniem nawet nieswieże.
Dwie gwiazdki jedynie za wystrój i miłą obsługę

Dziękujemy, smolnak

Weszliśmy na ogródek restauracji Bazyliszek zachęceni dużą ilością gości i intuicja nas nie zmyliła. Naleśniki z czekoladą i rigatoni na ostro smaczne, tak samo lemoniada z mango. Prawdziwy czeski Kozel. Plus za możliwość przygotowania niektórych dań w wersji wegańskiej. Dobre, konkurencyjne ceny. Obsługa miła, uśmiechnięta, na najwyższym poziomie.
Będziemy wracać.

Dziękujemy, izmirvege

Byłem że znajomymi na piwku i tatarze. Wszystko smakowało obsługa super. Ceny przystępne jak na starówkę. Wszystkim polecam choć raz wybrać się do tej restauracji A napewno będziecie zadowoleni. Polecam tą restaurację

Dziękujemy, Marci6565

Super obsluga, goraco polecam jedzenie smaczne, kelnerzy bardzo mili ;)
Daje 5/5 szybko, sprawnie i pyszne jedzenie!

Dziękujemy, 179vitaliim

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!