“Restauracja srednia”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 384 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo długi czas oczekiwania na jedzenie niestety nie rekompensuje jego jakosci mimo iż czekalismy 40 minut to np opiekane ziemniaki były zimne natomiast grillowany filet z kurczaka był jak najbardziej ok. Ogólnie jedzenie nie było złe. Nasze niezadowolenie dopełnił fakt przekazania nam nie naszego rachunku czyli poprostu bałagan obsługi. Największy plus to niskie ceny.

Dziękujemy, TomaszNaw

Zrecenzowano 10 września 2019

Razem z kolegą wpadliśmy na przysłowiowe "piwko po pracy". Ku naszej radości okazało się że w bardzo dobrej cenie, gdyż była promocja. Do piwka zamówiliśmy po Krakówce, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo smaczna i do tego solidna porcja. Super miejsce, na pewno polecimy znajomym.

Dziękujemy, Patryk1298
Zrecenzowano 8 września 2019

Wieczność czekaliśmy na obsługę karty nie otrzymaliśmy, obsrane i mokre krzesła, które sami wycieraliśmy. Brak zainteresowania klientami.

Dziękujemy, camila9876654
Zrecenzowano 8 września 2019

Czekanie na kartę zamówień nieskończoność
Niezorganizowany personel
Klient sam musiał wycierać za przeproszeniem opsrane i mokre krzesła
Niestety nie miałam możliwości nawet spróbować dań... Szkoda

Dziękujemy, Joanna2321
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam przed chwileczką. Obsługa fatalna. Poprosiłyśmy ze znajomymi stolik na zewnątrz. Skierowano Nas do stolika obsranego przez ptaki, mokrego. Gdybyśmy nie poprosiły o ręcznik, nikt by nawet tego nie wytarł. Usiadłyśmy i czekałyśmy, żeby ktoś podszedł z menu do Nas. Niestety po pół godziny zrezygnowaliśmy. Porażka. Nie polecam.

Dziękujemy, Martyna G

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!