“Fajne miejsce”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 384 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 10 września 2019

Razem z kolegą wpadliśmy na przysłowiowe "piwko po pracy". Ku naszej radości okazało się że w bardzo dobrej cenie, gdyż była promocja. Do piwka zamówiliśmy po Krakówce, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Bardzo smaczna i do tego solidna porcja. Super miejsce, na pewno polecimy znajomym.

Dziękujemy, Patryk1298

Zrecenzowano 8 września 2019

Wieczność czekaliśmy na obsługę karty nie otrzymaliśmy, obsrane i mokre krzesła, które sami wycieraliśmy. Brak zainteresowania klientami.

Dziękujemy, camila9876654
Zrecenzowano 8 września 2019

Czekanie na kartę zamówień nieskończoność
Niezorganizowany personel
Klient sam musiał wycierać za przeproszeniem opsrane i mokre krzesła
Niestety nie miałam możliwości nawet spróbować dań... Szkoda

Dziękujemy, Joanna2321
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam przed chwileczką. Obsługa fatalna. Poprosiłyśmy ze znajomymi stolik na zewnątrz. Skierowano Nas do stolika obsranego przez ptaki, mokrego. Gdybyśmy nie poprosiły o ręcznik, nikt by nawet tego nie wytarł. Usiadłyśmy i czekałyśmy, żeby ktoś podszedł z menu do Nas. Niestety po pół godziny zrezygnowaliśmy. Porażka. Nie polecam.

Dziękujemy, Martyna G
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo długo czekaliśmy na rachunek, o który sami musieliśmy poprosić. Mam wrażenie, że restauracja jest nastawiona na turystów i typową masówkę. Jedzenie niesmaczne.
Zważając na fakt, ile pięknych i godnych polecenia restauracji znajduje się teraz na Starym Mieście to takie zachowania są niedopuszczalne. Nie polecam, na pewno nie wrócę

Dziękujemy, majasokolowska

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!