“Totalna porażka.”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 387 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 8 września 2019

Wieczność czekaliśmy na obsługę karty nie otrzymaliśmy, obsrane i mokre krzesła, które sami wycieraliśmy. Brak zainteresowania klientami.

Dziękujemy, camila9876654

Zrecenzowano 8 września 2019

Czekanie na kartę zamówień nieskończoność
Niezorganizowany personel
Klient sam musiał wycierać za przeproszeniem opsrane i mokre krzesła
Niestety nie miałam możliwości nawet spróbować dań... Szkoda

Dziękujemy, Joanna2321
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłam przed chwileczką. Obsługa fatalna. Poprosiłyśmy ze znajomymi stolik na zewnątrz. Skierowano Nas do stolika obsranego przez ptaki, mokrego. Gdybyśmy nie poprosiły o ręcznik, nikt by nawet tego nie wytarł. Usiadłyśmy i czekałyśmy, żeby ktoś podszedł z menu do Nas. Niestety po pół godziny zrezygnowaliśmy. Porażka. Nie polecam.

Dziękujemy, Martyna G
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo długo czekaliśmy na rachunek, o który sami musieliśmy poprosić. Mam wrażenie, że restauracja jest nastawiona na turystów i typową masówkę. Jedzenie niesmaczne.
Zważając na fakt, ile pięknych i godnych polecenia restauracji znajduje się teraz na Starym Mieście to takie zachowania są niedopuszczalne. Nie polecam, na pewno nie wrócę

Dziękujemy, majasokolowska
Zrecenzowano 2 września 2019

Będąc na spacerze na starym mieście, zainteresowała mnie ta restauracja, jednak gdy weszłam na jej profil na Facebooku, zastałam pustkę. Ostatni post opublikowany 30 marca, brak informacji oraz aktualizacji, nie wiadomo co się w restauracji dzieje, ani czego się spodziewać...

Dziękujemy, nagietekklaudia

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!