Warszawa

“Niesmaczne jedzenie, brak słów”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 386 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo długo czekaliśmy na rachunek, o który sami musieliśmy poprosić. Mam wrażenie, że restauracja jest nastawiona na turystów i typową masówkę. Jedzenie niesmaczne.
Zważając na fakt, ile pięknych i godnych polecenia restauracji znajduje się teraz na Starym Mieście to takie zachowania są niedopuszczalne. Nie polecam, na pewno nie wrócę

Dziękujemy, majasokolowska

Zrecenzowano 2 września 2019

Będąc na spacerze na starym mieście, zainteresowała mnie ta restauracja, jednak gdy weszłam na jej profil na Facebooku, zastałam pustkę. Ostatni post opublikowany 30 marca, brak informacji oraz aktualizacji, nie wiadomo co się w restauracji dzieje, ani czego się spodziewać...

Dziękujemy, nagietekklaudia
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Oprócz pani, która mnie obsługiwała nic innego mnie nie urzekło. Drogo, jedzenie niezbyt smaczne. Atmosfera nieciekawa- gwarnie i głośno.

Dziękujemy, WarszawiakMichal
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porządna restauracja na rynku. Jak na lokalizację to ceny całkiem przystępne. Jakość dobra, ale nie rozumiem tych kolejek. Jest kilka restauracji z podobną jakością na rynku do których wejdziemy szybciej. Stolik dla 7 osób to już dłuższe czekanie.

Dziękujemy, Quest715558
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na plus, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie! Mimo że to był późny wieczór to znalazło się miejsce :) nie czekaliśmy również długo na zamówione jedzenie. Pani która Nas obsługiwała była bardzo przemiła :) Polecam.

Dziękujemy, dzulkaa

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!