Warszawa

“Dobra jakość”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 386 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Porządna restauracja na rynku. Jak na lokalizację to ceny całkiem przystępne. Jakość dobra, ale nie rozumiem tych kolejek. Jest kilka restauracji z podobną jakością na rynku do których wejdziemy szybciej. Stolik dla 7 osób to już dłuższe czekanie.

Dziękujemy, Quest715558

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko na plus, bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie! Mimo że to był późny wieczór to znalazło się miejsce :) nie czekaliśmy również długo na zamówione jedzenie. Pani która Nas obsługiwała była bardzo przemiła :) Polecam.

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sprawna obsługa, kelnerzy zainteresowani gośćmi. Jedyny minus, po południu trzeba odczekać kilka minut w oczekiwaniu na wolny stolik. Kolejka nie zapowiada jednak rewelacji na talerzu. Dania dobrze doprawione, ale dużo brakuje do ideału. Kaczka bardzo sucha. Podobnie żeberka - mięso suche, sos zbyt słodki. Bardzo dobra sałatka ze świeżej kapusty. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, pyottrechek
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu już kolejny raz i nigdy się nie zawiodłam na usłudze i jedzeniu. Polecam zestaw dla 2 osób z 3 rodzajami mięs oraz stek argentyński. Stoliki również na zewnątrz.

Dziękujemy, emmalarissa
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Kiedyś było tutaj naprawdę fajnie, jednak teraz nie jest to miejsce warte polecenia. Obsługa niezainteresowana klientem, brak profesjonalizmu. A naprawdę szkoda, bo przecież lokalizacja jest cudowna.
Jest dużo lepszych restauracji w tej okolicy

Dziękujemy, nataliajaniewska

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!