Warszawa

“Bardzo dobra obsługa, ale przeciętna kuchnia”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 386 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sprawna obsługa, kelnerzy zainteresowani gośćmi. Jedyny minus, po południu trzeba odczekać kilka minut w oczekiwaniu na wolny stolik. Kolejka nie zapowiada jednak rewelacji na talerzu. Dania dobrze doprawione, ale dużo brakuje do ideału. Kaczka bardzo sucha. Podobnie żeberka - mięso suche, sos zbyt słodki. Bardzo dobra sałatka ze świeżej kapusty. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, pyottrechek

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu już kolejny raz i nigdy się nie zawiodłam na usłudze i jedzeniu. Polecam zestaw dla 2 osób z 3 rodzajami mięs oraz stek argentyński. Stoliki również na zewnątrz.

Dziękujemy, emmalarissa
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Kiedyś było tutaj naprawdę fajnie, jednak teraz nie jest to miejsce warte polecenia. Obsługa niezainteresowana klientem, brak profesjonalizmu. A naprawdę szkoda, bo przecież lokalizacja jest cudowna.
Jest dużo lepszych restauracji w tej okolicy

Dziękujemy, nataliajaniewska
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc na krótkim wyjeździe w stolicy, postanowiłem udać się na Rynek celem konsumpcji obiadu. Za pomocą strony TripAdvisor napotkałem restaurację Bazyliszek. Co prawda była to sobota, więc musiałem oczekiwać na stolik ok. 20 minut. Jak już dostałem menu zamówiłem przepyszną pierś z kurczaka w sosie szpinakowym oraz z pieczone ziemniaczki. Do tego dostałem sałatkę i starter. Starter jak i danie główne, były obłędne. Jadłem jak najdłużej aby poczuć ten wyrafinowany smak. Mimo dużej porcji cena nie była wygórowana. Poprosiłem o rachunek, a kelnerka przyniosła go wraz z kieliszkiem nalewki, byłem w szoku, że gdzieś bez dodatkowej opłaty serwują takie cuda. Na pewno będąc jeszcze w Warszawie, z miłą chęcią odwiedzę to miejsce, ale już ze wcześniejszą rezerwacją. Polecam.

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na starym mieście ale w porach lunchu potrafią być spore kolejki. Obsługa super bardzo pomocni i interesują się opinią gości. Jedzenie smaczne i bardzo duże porcje. Niestety bardzo mały wybór dań dla wegetarian

Dziękujemy, LollaBunnny

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!