“Rodzinna kolacja”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 297 wśród 3 060 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce naprawdę godne polecenia, mimo tego , że o stolik bez wcześniejszej rezerwacji bardzo trudno. Jedzenie smaczne , duże porcje przy przyzwoitej cenie. Szczególnie polecam barszcz z kołdunami oraz kaczkę - prawie jak u mamy . Obsługa miła i sympatyczna

Dziękujemy

Polecam ,bo naprawdę warto.

Dziękujemy, Józef F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgencjaKreatywnaFIKA, Kierownik ds. gości, Bazyliszek RestauracjaOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Panie Józefie,
bardzo nam miło czytać takie słowa. Cieszymy się, że kaczka i barszcz przywołują takie wspomnienia :)
Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam miejsce parę razy. Polecam kaczkę z jabłkami i żurawiną, duża porcja i miękkie mięso. Do każdego posiłku na koniec dostajemy kieliszek wisniówki 'gratis'. Polecam drinki - w piątki tańsze oraz przepyszną szarlotkę podawaną na ciepło z lodami

1  Dziękujemy, Katarzyna Ć

Pani Katarzyno,
pięknie dziękujemy za rekomendację!
Cieszymy się, że smakuja Pani nasza kaczka, jak również że pożegnalna wiśniówka również przypadła do gustu :)
Zapraszamy ponownie! Na szarlotkę lub inne nasze specjały.

Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy w kolejce ok. 10 minut, jedzonko (danie dnia i sznycel) dostaliśmy po 15-minutowym oczekiwaniu. Znakomite jedzenie w dobrej cenie, starter na początku kiedyś był lepszy, jednak nadal to miłe dostać taka przekaske. Na do widzenia kieliszek nalewki :)
Polecam :)

Dziękujemy, K. I

Cieszymy się, że nasze dania oraz poczęstunek zadowolił Państwa kubki smakowe!
Dziękujemy za wizytę oraz recenzję i mamy nadzieję, ze do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja podaje dobre posiłki, nie należy do najdroższych na starówce, ceny są typowe jeżeli chodzi o tak często odwiedzane miejsce. Lokalizacja jest bardzo dobra, widok z ogródka jest w porządku. Byłam raz, nie wiem czy wrócę ale po swojej wizycie spokojnie mogę polecić to miejsce.

Dziękujemy, Marta D

Pani Marto, serdecznie dziękujemy za recenzję!
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dań, które serwujemy.
Mamy nadzieję, ze to miłe wspomnienie przekona Panią do odwiedzenia nas ponownie ;)

Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim ta restauracje, bardzo duże porcje, ceny bardzo przystępne, dodatkowo świetna obsługa i zdecydowanie przecudowny klimat starej karczmy- gwar, wystrój i ilość osób stwarzają świetna atmosferę
Do zobaczenia kiedyś

Dziękujemy, Justyna K

Pani Justyno,
serdecznie dziękujemy za ekstra recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty w Bazyliszku i ze zarówno nasze jedzenie, obsługa, jak i atmosfera przypadły Pani do gustu.
Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie.

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!