“Bardzo dobra restauracja ”
Bazyliszek Restauracja — recenzja

Bazyliszek Restauracja
Nr 153 wśród 2 770 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska, Polska, Owoce morza, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam miejsce parę razy. Polecam kaczkę z jabłkami i żurawiną, duża porcja i miękkie mięso. Do każdego posiłku na koniec dostajemy kieliszek wisniówki 'gratis'. Polecam drinki - w piątki tańsze oraz przepyszną szarlotkę podawaną na ciepło z lodami

1  Dziękujemy, Katarzyna Ć
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AgencjaKreatywnaFIKA, Kierownik ds. gości, Bazyliszek RestauracjaOdpowiedź udzielona 10 października 2017

Pani Katarzyno,
pięknie dziękujemy za rekomendację!
Cieszymy się, że smakuja Pani nasza kaczka, jak również że pożegnalna wiśniówka również przypadła do gustu :)
Zapraszamy ponownie! Na szarlotkę lub inne nasze specjały.

Napisz recenzję

Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy w kolejce ok. 10 minut, jedzonko (danie dnia i sznycel) dostaliśmy po 15-minutowym oczekiwaniu. Znakomite jedzenie w dobrej cenie, starter na początku kiedyś był lepszy, jednak nadal to miłe dostać taka przekaske. Na do widzenia kieliszek nalewki :)
Polecam :)

Dziękujemy, K. I

Cieszymy się, że nasze dania oraz poczęstunek zadowolił Państwa kubki smakowe!
Dziękujemy za wizytę oraz recenzję i mamy nadzieję, ze do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja podaje dobre posiłki, nie należy do najdroższych na starówce, ceny są typowe jeżeli chodzi o tak często odwiedzane miejsce. Lokalizacja jest bardzo dobra, widok z ogródka jest w porządku. Byłam raz, nie wiem czy wrócę ale po swojej wizycie spokojnie mogę polecić to miejsce.

Dziękujemy, Marta D

Pani Marto, serdecznie dziękujemy za recenzję!
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dań, które serwujemy.
Mamy nadzieję, ze to miłe wspomnienie przekona Panią do odwiedzenia nas ponownie ;)

Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim ta restauracje, bardzo duże porcje, ceny bardzo przystępne, dodatkowo świetna obsługa i zdecydowanie przecudowny klimat starej karczmy- gwar, wystrój i ilość osób stwarzają świetna atmosferę
Do zobaczenia kiedyś

Dziękujemy, Justyna K

Pani Justyno,
serdecznie dziękujemy za ekstra recenzję! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty w Bazyliszku i ze zarówno nasze jedzenie, obsługa, jak i atmosfera przypadły Pani do gustu.
Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Generalnie nie lubię Pani Gessler i jej programów ale żeby mieć zdanie jadłem obiad w tej restauracji i muszę obiektywnie stwierdzić że było smaczne i ładnie podane. Obsługa niezła pomimo, że prawie wszystkie stoliki były zajęte (niedziela). Po posiłku kieliszek likieru na koszt firmy. Opinie które czytam są niesprawiedliwe. Ja jadłem kaczkę z buraczkami, a więc danie wymagające umiejętności przygotowania i podania. Polecam Restaurację Bazyliszek.

Dziękujemy, grzedrze

Bardzo dziękujemy za miłą rekomendację! Cieszymy się, ze smakują Panu dania, które serwujemy i że docenia Pan kunszt naszych kucharzy, jak również jakość obsługi :)

Zapraszamy ponownie!
P.S. Pozdrawiamy Panią Magdę, jednak nasza restauracja nie należy do niej.

Bazyliszek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bazyliszek Restauracja? Podziel się wrażeniami!