“Male WoW”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 17 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

Warto odwiedzic ten lokal. Wszystko bylo pieknie. Bez watpienia lokal, obsluga yly niesamowite. Niestety zabraklo tego przy potrawach.

1  Dziękujemy, Anna F

Spodziewałam się czegoś Wow! Wiadomo - gwiazda tv, utytułowany itd itd. Ceny kosmiczne więc oczekiwałam kosmicznie pysznej kolacji. Tymczasem po przystawkach postanowilismy wyjść z lokalu... To chyba mówi samo za siebie!Nie twierdzę, że któreś z dań było niezjadliwe ale wszystko było nijakie, zwykle, niewyraźne.Bardzo mała karta i jeszcze w dodatku jedna pozycja była niedostępna! Przy tych cenach nie mieliśmy ochoty kontynuować kulinarnej "uczty".  Zapłaciliśmy 470 zł za 4 przystawki i 2 kieliszki wina. Lokal wygląda bardzo miernie, jakby stoliki były ustawione w korytarzu. Obsługa uprzejma, profesjonalna ale jedzenie mizerne, ceny przy tej jakości wprawiają w osłupienie... Zdecydowanie odradzam!

Dziękujemy, paulinakl_kl
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poszłam tam z mężem po obejrzeniu programu Masterchef. Nic tej restauracji nie można zarzucić, Ale z pewnością zabrakło efektu wow...

Dziękujemy, 872krystynan
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna pyszna i ciekawie podana. Fantastycznie przygotowane mięso i doskonale dobrane dodatki. Polędwica wołowa rossini wyśmienita, podobnie jak perliczka.
Ciekawe i smaczne desery. Na uwagę zasługuje klasyczny krem brulee otaz chrupiące ciasto z truskawkami w prosecco z limonkowym kremem.

Dziękujemy, wiolettas904
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce w centrum Warszawy, świetna obsługa, pyszne jedzenie. Z pewnością tu wrócimy przy kolejnej wizycie w Warszawie !

Dziękujemy, 652karolinao

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!