“Menu degustacyjne jest super!”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 14 wśród 3 317 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Wyjście się ze Znajomymi - wybraliśmy menu degustacyjne. Plus dobrane wina. Wszystko bardzo nam smakowało. Ilość wystarczające na weekendowy obiad i dobre chwile z przyjaciółmi. Dania elegancko zaaranżowane. Obsługa na wysokim poziomie. Wina zacne. Bardzo polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna k

Zrecenzowano 12 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przemiła obsługa, potrawy doskonałe, aż za doskonałe. Nie pozostaje nic innego jak gorąco polecić to miejsce.

Dziękujemy, Travellers101214
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Wybieram się do Paryża. Pomyślałam, że dobrze będzie spróbować, jak smakuje kuchnia francuska. Cieszę się, że trafiłam do Restauracji Bistro de Paris, bo pan, który jest jej właścicielem to przecież Francuz.
Zjadłam zupę cebulową, która okazała się wyśmienita i świetnie doprawiona. Przy kolejnej wizycie skusiłam się na zupę rybną, równie pyszną i bardzo sytą. Smakował mi też suflet. Nigdy nie jadłam tak dobrego deseru. W planach mam ślimaki i inne specjały. Zamierzam też spróbować serów. Są one umieszczone w specjalnej gablotce i wyglądają bardzo apetycznie. Na pewno tam wrócę, bo oprócz dobrego jedzenia jest piękne wnętrze ze śnieżnobiałymi obrusami na stołach i mili ludzie, którzy dbają o to, by gość czuł się dobrze. I można zobaczyć właściciela, który jak dobry gospodarz wszystkiego dogląda i troszczy się, by wszystko smakowało.

Dziękujemy, 304anetap
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sobotni obiad z przyjaciółmi, padł wybór: menu degustacyjne (7) i do tego dobrane wina, oraz extra potrawy od Szefa. Super obsługa i częste odwiedziny stolika przez samego szefa :-) Menu super smaczne, elegancko podane, wystarczające menu jak na obiad tzn pojadłem. Będę jeszcze raz ale następnym razem wybiorę z karty i wtedy ocenię bardziej.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 305arturd
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Najlepsza restauracja w Warszawie, z cudowną atmosferą, kulturalną obsługą i wyśmienitym jedzeniem. Świetne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak też romantyczną randkę. Kto raz tam się wybierze, będzie odwiedzał to miejsce regularnie.

Dziękujemy, 521grzegorzs

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!