“Francuski Serwis i Smaki”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 14 wśród 3 317 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Wybieram się do Paryża. Pomyślałam, że dobrze będzie spróbować, jak smakuje kuchnia francuska. Cieszę się, że trafiłam do Restauracji Bistro de Paris, bo pan, który jest jej właścicielem to przecież Francuz.
Zjadłam zupę cebulową, która okazała się wyśmienita i świetnie doprawiona. Przy kolejnej wizycie skusiłam się na zupę rybną, równie pyszną i bardzo sytą. Smakował mi też suflet. Nigdy nie jadłam tak dobrego deseru. W planach mam ślimaki i inne specjały. Zamierzam też spróbować serów. Są one umieszczone w specjalnej gablotce i wyglądają bardzo apetycznie. Na pewno tam wrócę, bo oprócz dobrego jedzenia jest piękne wnętrze ze śnieżnobiałymi obrusami na stołach i mili ludzie, którzy dbają o to, by gość czuł się dobrze. I można zobaczyć właściciela, który jak dobry gospodarz wszystkiego dogląda i troszczy się, by wszystko smakowało.

Dziękujemy, 304anetap

Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sobotni obiad z przyjaciółmi, padł wybór: menu degustacyjne (7) i do tego dobrane wina, oraz extra potrawy od Szefa. Super obsługa i częste odwiedziny stolika przez samego szefa :-) Menu super smaczne, elegancko podane, wystarczające menu jak na obiad tzn pojadłem. Będę jeszcze raz ale następnym razem wybiorę z karty i wtedy ocenię bardziej.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 305arturd
Zrecenzowano 19 listopada 2018

Najlepsza restauracja w Warszawie, z cudowną atmosferą, kulturalną obsługą i wyśmienitym jedzeniem. Świetne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak też romantyczną randkę. Kto raz tam się wybierze, będzie odwiedzał to miejsce regularnie.

Dziękujemy, 521grzegorzs
Zrecenzowano 15 listopada 2018

To bylo prawdziwie rajskie przezycie kulinarne! Nie moge wyjsc z zachwytu, a minelo juz pare tygodni. zachecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, frankozak77
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wybitna kolacja sześciogwiazdkowa, rewelacyjne małże św Jakuba, polędwica z foir gras, sarnina i inne pyszności. Całość przeplatana zakąskami spoza karty serwowanymi pomiędzy zamawianymi daniami i na koszt restauracji. Pycha, w tym świetny był sorbet malinowy w szampanie.... Mmniam. Całość dopełniały rozmowy z szefem kuchni Michelem człowiekiem o bardzo pozytywnej energii, który podchodzi do gości i osobiście dba o ich zadowolenie. Atmosfera znacznie bardziej dyskretna i intymna niż w 2 konkurencyjnych lokalach z menu degustacyjnym w Warszawie. Moje wrażenia kulinarne są także najlepsze w Bistro de Paris. Polecam wszystkim smakoszom.

Dziękujemy, dann1970

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!