“Elegancja i pychota”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 14 wśród 3 317 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Sobotni obiad z przyjaciółmi, padł wybór: menu degustacyjne (7) i do tego dobrane wina, oraz extra potrawy od Szefa. Super obsługa i częste odwiedziny stolika przez samego szefa :-) Menu super smaczne, elegancko podane, wystarczające menu jak na obiad tzn pojadłem. Będę jeszcze raz ale następnym razem wybiorę z karty i wtedy ocenię bardziej.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 305arturd

Zrecenzowano 19 listopada 2018

Najlepsza restauracja w Warszawie, z cudowną atmosferą, kulturalną obsługą i wyśmienitym jedzeniem. Świetne miejsce zarówno na spotkanie biznesowe, jak też romantyczną randkę. Kto raz tam się wybierze, będzie odwiedzał to miejsce regularnie.

Dziękujemy, 521grzegorzs
Zrecenzowano 15 listopada 2018

To bylo prawdziwie rajskie przezycie kulinarne! Nie moge wyjsc z zachwytu, a minelo juz pare tygodni. zachecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, frankozak77
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wybitna kolacja sześciogwiazdkowa, rewelacyjne małże św Jakuba, polędwica z foir gras, sarnina i inne pyszności. Całość przeplatana zakąskami spoza karty serwowanymi pomiędzy zamawianymi daniami i na koszt restauracji. Pycha, w tym świetny był sorbet malinowy w szampanie.... Mmniam. Całość dopełniały rozmowy z szefem kuchni Michelem człowiekiem o bardzo pozytywnej energii, który podchodzi do gości i osobiście dba o ich zadowolenie. Atmosfera znacznie bardziej dyskretna i intymna niż w 2 konkurencyjnych lokalach z menu degustacyjnym w Warszawie. Moje wrażenia kulinarne są także najlepsze w Bistro de Paris. Polecam wszystkim smakoszom.

Dziękujemy, dann1970
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Cóż...przyszedłem na normalną kolację w zwykły dzień (piątek) a zostałem zabrany na wspaniałą wycieczkę kulinarną. Rewelacyjna kuchnia ale też wspaniała obsługa. Cały zespół opiekował się nami na najwyższym poziomie...szczególnie pozdrawiam Panią Sylwię, która wprowadziła nas w cudowny świat francuskiej kuchni
Ewa i Paweł

1  Dziękujemy, Pwojtas_Culm

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!