“Smakowicie!”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 11 wśród 3 287 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne

To bylo prawdziwie rajskie przezycie kulinarne! Nie moge wyjsc z zachwytu, a minelo juz pare tygodni. zachecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, frankozak77

Wybitna kolacja sześciogwiazdkowa, rewelacyjne małże św Jakuba, polędwica z foir gras, sarnina i inne pyszności. Całość przeplatana zakąskami spoza karty serwowanymi pomiędzy zamawianymi daniami i na koszt restauracji. Pycha, w tym świetny był sorbet malinowy w szampanie.... Mmniam. Całość dopełniały rozmowy z szefem kuchni Michelem człowiekiem o bardzo pozytywnej energii, który podchodzi do gości i osobiście dba o ich zadowolenie. Atmosfera znacznie bardziej dyskretna i intymna niż w 2 konkurencyjnych lokalach z menu degustacyjnym w Warszawie. Moje wrażenia kulinarne są także najlepsze w Bistro de Paris. Polecam wszystkim smakoszom.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, dann1970
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Cóż...przyszedłem na normalną kolację w zwykły dzień (piątek) a zostałem zabrany na wspaniałą wycieczkę kulinarną. Rewelacyjna kuchnia ale też wspaniała obsługa. Cały zespół opiekował się nami na najwyższym poziomie...szczególnie pozdrawiam Panią Sylwię, która wprowadziła nas w cudowny świat francuskiej kuchni
Ewa i Paweł

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Pwojtas_Culm
Zrecenzowano 2 października 2018

W tym roku obchodziliśmy z mężem okrągłą rocznicę ślubu. Z tej okazji mąż zaprosił mnie na uroczysty obiad do Bistro de Paris. Bardzo mile a przede wszystkim smacznie spędziliśmy czas. Bardzo dziękujemy Obsłudze za dopieszczanie nas w każdym calu a Szefowi Kuchni za pysznie serwowane dania oraz chwilę uwagi i rozmowy. Wszystko było wyśmienite. Z pewnością powrócimy na kolejne doznania kulinarne.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Miecia11
Zrecenzowano 2 października 2018

W połowie września 2018 zorganizowałam służbową kolację dla ponad 10-osobowej grupy gości z Norwegii, było to pożegnanie członków rady nadzorczej naszej firmy. Kolacja udała się doskonale, goście byli pod wrażeniem bogatego i wyrafinowanego menu, jakości dań, obsługi i atmosfery.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ewadomanska1

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!