“Kolacja z Żoną”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 10 wśród 3 254 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Cóż...przyszedłem na normalną kolację w zwykły dzień (piątek) a zostałem zabrany na wspaniałą wycieczkę kulinarną. Rewelacyjna kuchnia ale też wspaniała obsługa. Cały zespół opiekował się nami na najwyższym poziomie...szczególnie pozdrawiam Panią Sylwię, która wprowadziła nas w cudowny świat francuskiej kuchni
Ewa i Paweł

Dziękujemy, Paweł W

Zrecenzowano 2 października 2018

W tym roku obchodziliśmy z mężem okrągłą rocznicę ślubu. Z tej okazji mąż zaprosił mnie na uroczysty obiad do Bistro de Paris. Bardzo mile a przede wszystkim smacznie spędziliśmy czas. Bardzo dziękujemy Obsłudze za dopieszczanie nas w każdym calu a Szefowi Kuchni za pysznie serwowane dania oraz chwilę uwagi i rozmowy. Wszystko było wyśmienite. Z pewnością powrócimy na kolejne doznania kulinarne.

Dziękujemy, Miecia11
Zrecenzowano 2 października 2018

W połowie września 2018 zorganizowałam służbową kolację dla ponad 10-osobowej grupy gości z Norwegii, było to pożegnanie członków rady nadzorczej naszej firmy. Kolacja udała się doskonale, goście byli pod wrażeniem bogatego i wyrafinowanego menu, jakości dań, obsługi i atmosfery.

Dziękujemy, ewadomanska1
Zrecenzowano 1 października 2018

W ten weekend razem z Narzeczonym wybraliśmy się na kolację do Bistro de Paris. Była to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu. Byliśmy pod szczególnym wrażeniem całokształtu tej wizyty. Uszczegóławiając:
1. Jedzenie - było wyśmienite, próbowaliśmy przystawek, dań głównych i deserów. Wszystko zostało przyrządzone idealnie w punkt. Śmiało możemy powiedzieć, że to jak do tej pory najlepsze dania jakie mieliśmy okazje spróbować, a zwiedziliśmy już wiele restauracji nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
Szczególnie polecam grasicę i polędwicę wołową Rossini - mięso rozpływało się w ustach!
2. Obsługa - kelnerzy, bez wyjątku, bardzo uprzejmi. To co wprawiło mnie w zdziwienie, panowała tam luźna atmosfera, kelnerzy nie podchodzili do gości ze sztywną postawą, zachowywali się profesjonalnie, ale serdecznie. W naszym odczuciu atmosfera była luźna, rodzinna.
3. Pan Michel Moran - z ogromną dbałością podchodzi do swoich gości, do każdego z osobna. Dla każdego znajdzie chwilę, aby się przywitać, zamienić kilka słów. Bardzo miły i gościnny człowiek.
Podsumowując, jestem pewna, że wkrótce znów zawitamy z wizytą do Bistro de Paris! Z pewnością to jedna z najlepszych restauracji w Warszawie i z czystym sercem możemy polecić ją każdemu.
Panu Michelowi oraz całej obsłudze dziękujemy za bardzo miły wieczór.

Dziękujemy, Sylwia G
Zrecenzowano 29 września 2018

Dzisiaj odwiedziałam restauracje . Polecam pyszne ślimaki. Próbowałam grasicy , bardzo dobra, .osoba z która byłam jest zachwycona zabnica. Wino doskonale dobrane, ale, brakuje atmosfery. Knajpa pasuje mi do sztywniaków, kołnierzyków i obiadów służbowych na dobrym poziomie. Kelnerzy krążą non stop, ale jest ich za dużo, , a ja lubię „ obsługę profesjonalna i dyskretna” . Nie jest to restauracja do której wrócę, aby miło spędzić czas. Brakuje luzu, a dzisiaj dodatkowo brak klimatyzacji i duszne pomieszczenia dały się we znaki.

Dziękujemy, AduniaKato

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!