“Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 11 wśród 3 253 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Obiad, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 1 października 2018

W ten weekend razem z Narzeczonym wybraliśmy się na kolację do Bistro de Paris. Była to nasza pierwsza wizyta w tym miejscu. Byliśmy pod szczególnym wrażeniem całokształtu tej wizyty. Uszczegóławiając:
1. Jedzenie - było wyśmienite, próbowaliśmy przystawek, dań głównych i deserów. Wszystko zostało przyrządzone idealnie w punkt. Śmiało możemy powiedzieć, że to jak do tej pory najlepsze dania jakie mieliśmy okazje spróbować, a zwiedziliśmy już wiele restauracji nie tylko w Polsce, ale także za granicą.
Szczególnie polecam grasicę i polędwicę wołową Rossini - mięso rozpływało się w ustach!
2. Obsługa - kelnerzy, bez wyjątku, bardzo uprzejmi. To co wprawiło mnie w zdziwienie, panowała tam luźna atmosfera, kelnerzy nie podchodzili do gości ze sztywną postawą, zachowywali się profesjonalnie, ale serdecznie. W naszym odczuciu atmosfera była luźna, rodzinna.
3. Pan Michel Moran - z ogromną dbałością podchodzi do swoich gości, do każdego z osobna. Dla każdego znajdzie chwilę, aby się przywitać, zamienić kilka słów. Bardzo miły i gościnny człowiek.
Podsumowując, jestem pewna, że wkrótce znów zawitamy z wizytą do Bistro de Paris! Z pewnością to jedna z najlepszych restauracji w Warszawie i z czystym sercem możemy polecić ją każdemu.
Panu Michelowi oraz całej obsłudze dziękujemy za bardzo miły wieczór.

Dziękujemy, Sylwia G

Zrecenzowano 29 września 2018

Dzisiaj odwiedziałam restauracje . Polecam pyszne ślimaki. Próbowałam grasicy , bardzo dobra, .osoba z która byłam jest zachwycona zabnica. Wino doskonale dobrane, ale, brakuje atmosfery. Knajpa pasuje mi do sztywniaków, kołnierzyków i obiadów służbowych na dobrym poziomie. Kelnerzy krążą non stop, ale jest ich za dużo, , a ja lubię „ obsługę profesjonalna i dyskretna” . Nie jest to restauracja do której wrócę, aby miło spędzić czas. Brakuje luzu, a dzisiaj dodatkowo brak klimatyzacji i duszne pomieszczenia dały się we znaki.

Dziękujemy, AduniaKato
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zasługuje na najwyższe noty. Obsługa jest bardzo uprzejma, zawsze czujemy się zadbani. Jedzenie jest naprawdę świetne, także dobrane są optymalnie wina. Zawsze wychodziliśmy z tej restauracji zadowoleni.

Dziękujemy, AsiaDanielZG
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy się wybrać z narzeczoną na kolację. Zamówiliśmy stek z tuńczyka oraz stek wołowy. Bez przekąsek z uwagi na to, że mieliśmy się nie objadac. Na początek podane zostało Gaspacio w oczekiwaniu na potrawę, bardzo miły gest oraz pieczywo z masełkiem. Przechodząc jednak do konkretów, Pierwszy raz jedliśmy tak idealnie wyważone i przyprawione steki, gdzie było czuć smak mięsa. Zazwyczaj mięso jest po prostu za mocno przyprawione. Bardzo ładnie podane. Na dodatek Pan Michelin Moran osobiście do nas przyszedł i zapytał czy wszystko ok i zabawił nas krótką rozmową. Na koniec poprpsiliśmy o deser suflet oraz crema brule. Suflet wypieczony bardzo dobrze, bardzo wysoki A krem wspaniale ubity. Creme brule najlepszy w Warszawie:) zdecydowanie Polecam!

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie i śmiesznie:) Z początku uznałam restauracje za miejsce dla sztywniakow, ale później podszedł do nas Michel i rozładował napięcie. Polecam zostawić trochę miejsca w brzuchu i spróbować sery na koniec:)

Dziękujemy, Joanna N

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!