“Świetna restauracja”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 10 wśród 3 258 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 28 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja zasługuje na najwyższe noty. Obsługa jest bardzo uprzejma, zawsze czujemy się zadbani. Jedzenie jest naprawdę świetne, także dobrane są optymalnie wina. Zawsze wychodziliśmy z tej restauracji zadowoleni.

Dziękujemy, AsiaDanielZG

Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Postanowiliśmy się wybrać z narzeczoną na kolację. Zamówiliśmy stek z tuńczyka oraz stek wołowy. Bez przekąsek z uwagi na to, że mieliśmy się nie objadac. Na początek podane zostało Gaspacio w oczekiwaniu na potrawę, bardzo miły gest oraz pieczywo z masełkiem. Przechodząc jednak do konkretów, Pierwszy raz jedliśmy tak idealnie wyważone i przyprawione steki, gdzie było czuć smak mięsa. Zazwyczaj mięso jest po prostu za mocno przyprawione. Bardzo ładnie podane. Na dodatek Pan Michelin Moran osobiście do nas przyszedł i zapytał czy wszystko ok i zabawił nas krótką rozmową. Na koniec poprpsiliśmy o deser suflet oraz crema brule. Suflet wypieczony bardzo dobrze, bardzo wysoki A krem wspaniale ubity. Creme brule najlepszy w Warszawie:) zdecydowanie Polecam!

Dziękujemy, Rafał P
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie i śmiesznie:) Z początku uznałam restauracje za miejsce dla sztywniakow, ale później podszedł do nas Michel i rozładował napięcie. Polecam zostawić trochę miejsca w brzuchu i spróbować sery na koniec:)

Dziękujemy, Joanna N
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja - jak wszystko inne - może się podobać lub nie, ale takiego lokalu jak Bistro de Paris w stolicy nie ma!
Bo w żadnej wykwintnej restauracji nie ma tak przyjaznej atmosfery, tak naturalnego luzu i gościnności. Okazuje się, że kelnerzy nie muszą być "wyfraczeni " i serwować w białych rękawiczkach. Bistro pokazuje, że prawdziwa, niewymuszona elegancja płynie z wnętrza człowieka i taka właśnie jest załoga, jak palce jednej ręki. Podziwiam i gratuluję.
Nie ukrywam, że wraz z moją Matką bywamy często w tym lokalu, co jest dla nas zawsze przyjemnością i relaksem. Ostatnio jadłyśmy dwie rewelacyjne przystawki: pomidory z avocado i przegrzebki (poziom jak zawsze najwyższy),ale po raz pierwszy zamówiłyśmy pieczoną w soli rybę. Był to okoń morski i to co otrzymałyśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Nigdy w żadnej restauracji nie jadłyśmy tak soczystej, kruchej, delikatnej, wspaniałej ryby; rozpływała się w ustach i mogłabym przysiąc, że dopiero co wyłowiono ją z morza...
Bez żadnych wątpliwości, biorąc odpowiedzialność za każde słowo serdecznie zachęcam do odwiedzenia Bistro de Paris. Dla mnie to doskonałość w każdym calu, po prostu platońska idea restauracji...
Łączę ukłony.
Maja Wardyńska

1  Dziękujemy, majaw49
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018

Bardzo elegancka restauracja z dużym ogródkiem letnim prowadzona przez Michela Morana. Jedzenie doskonałe, ciekawe smaczki i połączenia no i oczywiście doskonała obsługa. Doskonałe miejsce na elegancką biznesową kolację ale także na romantyczny wieczór we dwoje

Dziękujemy, Dobrymis

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!