“DRUGIEJ TAKIEJ RESTAURACJI W WARSZAWIE NIE ZNAJDZIECIE !”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 10 wśród 3 254 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja - jak wszystko inne - może się podobać lub nie, ale takiego lokalu jak Bistro de Paris w stolicy nie ma!
Bo w żadnej wykwintnej restauracji nie ma tak przyjaznej atmosfery, tak naturalnego luzu i gościnności. Okazuje się, że kelnerzy nie muszą być "wyfraczeni " i serwować w białych rękawiczkach. Bistro pokazuje, że prawdziwa, niewymuszona elegancja płynie z wnętrza człowieka i taka właśnie jest załoga, jak palce jednej ręki. Podziwiam i gratuluję.
Nie ukrywam, że wraz z moją Matką bywamy często w tym lokalu, co jest dla nas zawsze przyjemnością i relaksem. Ostatnio jadłyśmy dwie rewelacyjne przystawki: pomidory z avocado i przegrzebki (poziom jak zawsze najwyższy),ale po raz pierwszy zamówiłyśmy pieczoną w soli rybę. Był to okoń morski i to co otrzymałyśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Nigdy w żadnej restauracji nie jadłyśmy tak soczystej, kruchej, delikatnej, wspaniałej ryby; rozpływała się w ustach i mogłabym przysiąc, że dopiero co wyłowiono ją z morza...
Bez żadnych wątpliwości, biorąc odpowiedzialność za każde słowo serdecznie zachęcam do odwiedzenia Bistro de Paris. Dla mnie to doskonałość w każdym calu, po prostu platońska idea restauracji...
Łączę ukłony.
Maja Wardyńska

1  Dziękujemy, majaw49

Zrecenzowano 11 sierpnia 2018

Bardzo elegancka restauracja z dużym ogródkiem letnim prowadzona przez Michela Morana. Jedzenie doskonałe, ciekawe smaczki i połączenia no i oczywiście doskonała obsługa. Doskonałe miejsce na elegancką biznesową kolację ale także na romantyczny wieczór we dwoje

Dziękujemy, Dobrymis
Zrecenzowano 30 lipca 2018

Piękne miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Spełnienie kulinarnych fantazji, stek - pierwsza klasa! Nie do podrobienia! Obsługa w osobie Pani Sylwii - niezwykle pomocna i sympatyczna. Idealne wyważenie pomiędzy profesjonalizmem a serdecznością. Przysłowiową wisienką na torcie była obecność i rozmowa z szefem Michelem Moran.
Dziękujemy za przemiłą atmosferę i niezapomniane przeżycie kulinarne!
Pozdrawiamy serdecznie - Kinga i Andrzej z Gniezna

1  Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Kilka niewielkich porcji ,jedne wspaniałe inne gorsze smakowo.Wina nie powalają.Wielkim plusem jest ciągła obecność szefa.

2  Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce. Absolutnie. Szczególnie dla koneserów. Wpływa na to poziom kuchni, obsługi (!), jakość jedzenia czy atmosfera, którą tworzy Michele Moran. Tutaj wszystko się zgadza. Niezapomniane przeżycie. Wrócimy w kolejnym tygodniu, bo naszym dzieciom śnią się desery po nocach! Rozkosz dla podniebienia.

1  Dziękujemy, aleksandras436

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!