“Michel Moran... to mówi samo za siebie”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 12 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018

Bardzo elegancka restauracja z dużym ogródkiem letnim prowadzona przez Michela Morana. Jedzenie doskonałe, ciekawe smaczki i połączenia no i oczywiście doskonała obsługa. Doskonałe miejsce na elegancką biznesową kolację ale także na romantyczny wieczór we dwoje

Dziękujemy, Dobrymis

Zrecenzowano 30 lipca 2018

Piękne miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Spełnienie kulinarnych fantazji, stek - pierwsza klasa! Nie do podrobienia! Obsługa w osobie Pani Sylwii - niezwykle pomocna i sympatyczna. Idealne wyważenie pomiędzy profesjonalizmem a serdecznością. Przysłowiową wisienką na torcie była obecność i rozmowa z szefem Michelem Moran.
Dziękujemy za przemiłą atmosferę i niezapomniane przeżycie kulinarne!
Pozdrawiamy serdecznie - Kinga i Andrzej z Gniezna

1  Dziękujemy, Andrzej M
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Kilka niewielkich porcji ,jedne wspaniałe inne gorsze smakowo.Wina nie powalają.Wielkim plusem jest ciągła obecność szefa.

2  Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 21 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce. Absolutnie. Szczególnie dla koneserów. Wpływa na to poziom kuchni, obsługi (!), jakość jedzenia czy atmosfera, którą tworzy Michele Moran. Tutaj wszystko się zgadza. Niezapomniane przeżycie. Wrócimy w kolejnym tygodniu, bo naszym dzieciom śnią się desery po nocach! Rozkosz dla podniebienia.

1  Dziękujemy, aleksandras436
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybrałem to miejsce na zaręczyny...dlaczego? Lubie ekskluzywne klimaty- kuchnia francuska jest takowa jak najbardziej :). Dostaliśmy intymna loze, obsługa była bardzo miła i taktowna. Potrawy typowe jak na taka restauracje-upajamy sie oczekiwaniem, atmosfera i na koncu smakiem, bardziej niż wielkością potrawy :). Ogolnie jak najbardziej polecam na wyszukane okazje-klasa i styl tworzą niepowtarzalny klimat. Do tego sam szef - Michel Moran, który osobiście odwiedza swych gości i milo prowadzi konwersacje :). POLECAM !!!

Dziękujemy, diamondmike76

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!