“Poezja w ustach !”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 22 wśród 2 609 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
43 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 31
“Poezja w ustach !”
Zrecenzowano: 22 marca 2017

Tak jak w tytule - poezja . Coś wspaniałego. Dania delikatne , lekkie, pyszne. Obsługa bardzo skromna i miła. Pan Michel bardzo sympatyczny dogląda całości. Brak słów na zachwyt. Świetne. Warta ceny.

• Data wizyty: marcu 2017

92 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 39
“Bardzo przyjemne miejsce”
Zrecenzowano: 13 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Po 3 dania skonsumowane w godzinę i 15 minut, nie było to problemem dla serwisu. Wszystko naprawdę bardzo smaczne. Fois gras miażdży. Polędwica bardzo dobrze wysmażona z pysznym sosem, choć danie trochę skomponowane zbyt prosto. Ale smacznie choć kompozycje z polędwicą bywają lepsze. Deserki świetne. Wybór win bardzo dobry. Serwis świetny. Nawet Pani która ewidentnie dopiero się uczy bardzo fajna. Wnętrza bardzo przyjemne. Ceny ciut za wysokie no ale szef celebryta wiec można sie spodziewać.

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Piotr W
cosmo
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“jedzenie nie wiele lepsze niz przecietne, super atmosfera”
Zrecenzowano: 10 marca 2017

Wnetrze bardzo przestronne, biale obrusy na stolach. Mijsce bardzo eleganckie na wszelkiego typu spotkania, gdyz stoliki sa oddalone na tyle, aby goscie mieli duza swobode i prywatnosc.
Obsluga bardzo mila i profesjonalna.
Niestety, jedyny szkopol dla ktorego moja ogolna ocena jest dosc niska, to (sic) jedzenie, ktore powinno byc sednem kazdej restauracji.
Zamowilismy menu na lunch przystawka plus glowne do wyboru nie z karty ale z propozycji do tylko tego menu (w cenie 69 zl/ os wliczona rowniez 1 lampka wina badz wody i kawa). Ja jadlam zupe kalafiorowa (dobra- doceniam wysilek, aby miala kremowy smak, nie bedac zupa krem) oraz kacze udko (dobre) z kapusta czerwona (dosc nieprzyprawiona, co moze byc plusem badz minusem, w zaleznosci od upodoban) i zapiekanymi ziemniaczkami (super kruche na zewnatrz i idealna konsustencja). Sprobowalam rowniez zblanszowanej marchewki (ktora jakby byla o minutke dluzej gotowana, bylaby o wiele lepsza) oraz zapiekanki/placka z ziemniakow (ktore ciekawie prezentowalo sie pos rybka slodkowodna, ale smakowo nie dawalo zadnej wartosci dodanej).
"Wino domowe" francuskie ( nie dowiedzialam sie z ktorej czesci nad Loara a sama nie rozponalam), bardzo przyjemne w smaku, zpaachu i dosc lekkiej strukturze, ktore idealnie pasuje do nie ciezkich mies.
Cena wydaje mi sie dosc europejska, ale niestety nie uzasadniona w porownaniu do innych lokali jezeli chodzi o propozycje jedzenia (dobre, ale jednak nie podzielam opini o gwiazdkach).

• Data wizyty: marcu 2017
1 Dziękujemy, cosmopolitan_j
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Urodzinowa kolacja”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pysznie, smacznie, obsługa z uśmiechem na twarzy, szef osobiście doglądał nas przy kolacji, polecam:)

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Łukasz Ś
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Rodzinna kolacja”
Zrecenzowano: 27 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przez długi czas nie zapomnę tej kolacji. Dawno nie jadłam tak pysznych dań. Na przystawkę zamówiłam zupę cebulową, danie główne żabnica i na deser moelleux. Wszystko było dopracowane i przepyszne. W trakcie kolacji przychodził do nas szef kuchni, aby sprawdzić czy wszystko smakuje, co uważam za bardzo miły gest. Nie często spotyka się takie sytuacje w restauracjach. Gorąco polecam i z chęcią wybiorę się tam ponownie!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Ola G

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!