“jedzenie nie wiele lepsze niz przecietne, super atmosfera”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 22 wśród 2 609 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Ogródek, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
cosmo
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 2
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“jedzenie nie wiele lepsze niz przecietne, super atmosfera”
Zrecenzowano: 10 marca 2017

Wnetrze bardzo przestronne, biale obrusy na stolach. Mijsce bardzo eleganckie na wszelkiego typu spotkania, gdyz stoliki sa oddalone na tyle, aby goscie mieli duza swobode i prywatnosc.
Obsluga bardzo mila i profesjonalna.
Niestety, jedyny szkopol dla ktorego moja ogolna ocena jest dosc niska, to (sic) jedzenie, ktore powinno byc sednem kazdej restauracji.
Zamowilismy menu na lunch przystawka plus glowne do wyboru nie z karty ale z propozycji do tylko tego menu (w cenie 69 zl/ os wliczona rowniez 1 lampka wina badz wody i kawa). Ja jadlam zupe kalafiorowa (dobra- doceniam wysilek, aby miala kremowy smak, nie bedac zupa krem) oraz kacze udko (dobre) z kapusta czerwona (dosc nieprzyprawiona, co moze byc plusem badz minusem, w zaleznosci od upodoban) i zapiekanymi ziemniaczkami (super kruche na zewnatrz i idealna konsustencja). Sprobowalam rowniez zblanszowanej marchewki (ktora jakby byla o minutke dluzej gotowana, bylaby o wiele lepsza) oraz zapiekanki/placka z ziemniakow (ktore ciekawie prezentowalo sie pos rybka slodkowodna, ale smakowo nie dawalo zadnej wartosci dodanej).
"Wino domowe" francuskie ( nie dowiedzialam sie z ktorej czesci nad Loara a sama nie rozponalam), bardzo przyjemne w smaku, zpaachu i dosc lekkiej strukturze, ktore idealnie pasuje do nie ciezkich mies.
Cena wydaje mi sie dosc europejska, ale niestety nie uzasadniona w porownaniu do innych lokali jezeli chodzi o propozycje jedzenia (dobre, ale jednak nie podzielam opini o gwiazdkach).

• Data wizyty: marcu 2017

13 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Urodzinowa kolacja”
Zrecenzowano: 3 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pysznie, smacznie, obsługa z uśmiechem na twarzy, szef osobiście doglądał nas przy kolacji, polecam:)

Data wizyty: marcu 2017
Dziękujemy, Łukasz Ś
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Rodzinna kolacja”
Zrecenzowano: 27 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przez długi czas nie zapomnę tej kolacji. Dawno nie jadłam tak pysznych dań. Na przystawkę zamówiłam zupę cebulową, danie główne żabnica i na deser moelleux. Wszystko było dopracowane i przepyszne. W trakcie kolacji przychodził do nas szef kuchni, aby sprawdzić czy wszystko smakuje, co uważam za bardzo miły gest. Nie często spotyka się takie sytuacje w restauracjach. Gorąco polecam i z chęcią wybiorę się tam ponownie!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Ola G
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
5 recenzje(-i) restauracji
“Walentynki”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Posilki przepyszne i pelne fajnych pomyslow. Mysle ze na nasze wrazenie duzy wplyw ma pokoj w ktorym nas posadzono - bylismy odosobnieni od atmosfery tego miejsca, bo siedzielismy w pokoju gdzie bylo tylko 6 podwojnych stolikow i bylo tam troche smutno... Poza tym polecamy w pelni :) Cudowne i przemile jest to, ze Michel znalazl czas dla wszystkich gosci by sie przywitac. Mysle ze kazdy kto tam idzie liczy na to ;)

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Dorota K
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 94
53 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
“Kolacja ”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub biznesową kolację. Wszystkie dania smaczne, dobrze doprawione, ładnie podane, a porcje w sam raz (menu degustacyjne). Bogata karta win. Trafiłem na super obsługę, rozmowną i zabawną, a jednocześnie dyskretną i bardzo profesjonalną. Polecam!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Michal M

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!