“Rodzinna kolacja”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 22 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Liczba recenzji: 3
3 recenzje(-i) restauracji
“Rodzinna kolacja”
Zrecenzowano: 27 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przez długi czas nie zapomnę tej kolacji. Dawno nie jadłam tak pysznych dań. Na przystawkę zamówiłam zupę cebulową, danie główne żabnica i na deser moelleux. Wszystko było dopracowane i przepyszne. W trakcie kolacji przychodził do nas szef kuchni, aby sprawdzić czy wszystko smakuje, co uważam za bardzo miły gest. Nie często spotyka się takie sytuacje w restauracjach. Gorąco polecam i z chęcią wybiorę się tam ponownie!

Data wizyty: lutym 2017

Liczba recenzji: 6
6 recenzje(-i) restauracji
“Walentynki”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017

Posilki przepyszne i pelne fajnych pomyslow. Mysle ze na nasze wrazenie duzy wplyw ma pokoj w ktorym nas posadzono - bylismy odosobnieni od atmosfery tego miejsca, bo siedzielismy w pokoju gdzie bylo tylko 6 podwojnych stolikow i bylo tam troche smutno... Poza tym polecamy w pelni :) Cudowne i przemile jest to, ze Michel znalazl czas dla wszystkich gosci by sie przywitac. Mysle ze kazdy kto tam idzie liczy na to ;)

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Dorota K
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 99
55 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
“Kolacja ”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi lub biznesową kolację. Wszystkie dania smaczne, dobrze doprawione, ładnie podane, a porcje w sam raz (menu degustacyjne). Bogata karta win. Trafiłem na super obsługę, rozmowną i zabawną, a jednocześnie dyskretną i bardzo profesjonalną. Polecam!

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Michal M
Warszawa, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“pysznie, smacznie, ale .... długo”
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Jedzenie bez zarzutu, 3 widelce Michelina pewnie w pełni zasłużone, ale przy grupie kilkunastu osób i nieco dusznej sali oficjalna kolacja trwała zdecydowanie za długo: dania wydawane bardzo, bardzo powoli.

Data wizyty: wrześniu 2016
25 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“super”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017

wszystko było wyśmienite wspaniała obsługa i Michel to bardzo miłe jak sam szef interesuję się gośćmi

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, 788pawelb

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!