“pysznie, smacznie, ale .... długo”
Bistro de Paris — recenzja

Bistro de Paris
Nr 26 wśród 2 613 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“pysznie, smacznie, ale .... długo”
Zrecenzowano: 14 lutego 2017

Jedzenie bez zarzutu, 3 widelce Michelina pewnie w pełni zasłużone, ale przy grupie kilkunastu osób i nieco dusznej sali oficjalna kolacja trwała zdecydowanie za długo: dania wydawane bardzo, bardzo powoli.

Data wizyty: wrześniu 2016

25 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“super”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017

wszystko było wyśmienite wspaniała obsługa i Michel to bardzo miłe jak sam szef interesuję się gośćmi

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, 788pawelb
Przasnysz, Polska
Liczba recenzji: 1
“Wyjątkowe miejsce ”
Zrecenzowano: 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na kolacji z przyjaciółmi. Zamówiliśmy 7 odsłon Michela i nie żałowaliśmy, każde danie wyjątkowo smaczne, bardzo ładnie podane, czasami przez samego szefa. Michel osobiście sprawdzał kilkukrotnie czy wszystko nam smakuje. Po kolacji szef bardzo chętnie zrobił sobie z nami zdjęcia, co było bardzo miłe z jego strony. Obsługa w lokalu wspaniała, z wyczuciem podchodząca do klienta. Wystrój lokalu bardzo przyjemny. Spędziliśmy cudowny wieczór w wyjątkowym miejscu. To była nasza pierwsza ale z pewnością nie ostatnia kolacja u Michela.

Data wizyty: lutym 2017
12 recenzje(-i) restauracji
common_n_restaurant_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Warto”
Zrecenzowano: 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jest to klimat, do którego trzba się przyzwyczaić. Byłem tam kilka razy. Właściciel jest zawsze. Chętnie nawiązuje kontakt z gośćmi - miła atmosfera. Menu ciekawe a dania przygotowane na najwyższym poziomie. Absolutnie w tym zakresie nie ma się czego czepiać - nawet jeśli się lubi :-) Poziom cenowy - cóż na tym poziomie to bardzo subiektywna sprawa. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia!

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, jerry00001
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 1
“Klimatyczne miejsce”
Zrecenzowano: 3 lutego 2017

Miałam przyjemność organizować kolacje biznesową w Bistro de Paris.
Niezwykle eleganckie a jednocześnie przytulne miejsce, na każdy rodzaj okazji.
Dania smaczne i zaskakujące, pięknie podane.
Przemiła obsługa, czuliśmy się jak wyjątkowi goście, szczególnie, kiedy Pan Michel Moro osobiście przyszedł sprawdzić czy dania nam smakują. Goście polscy i z Finlandii oraz Niemiec zachwyceni atmosferą. Bardzo dziękujemy za wyjątkowe przyjęcie i łatwość komunikacji podczas rezerwacji.

• Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, nyfe2017

Bistro de Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro de Paris? Podziel się wrażeniami!