“Przytulna restauracja w głębi kabackiego osiedla”
Antich Cafe — recenzja

Antich Cafe
Nr 1 475 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Zrecenzowano 7 września 2019

Skorzystaliśmy z oferty poprzez aplikację Finebite. Restauracja ma przytulny, nienachalny wystrój i bardzo dobrą lokalizację. Jedzenie smaczne, świeże. Duża porcja przystawek. Ceny - obniżone w aplikacji, w swojej pierwotnej wersji - odrobinę za wysokie w stosunku do porcji.
Pyszna kawa!

Dziękujemy, Sleepwalker19

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Zrobiłem dzień wcześniej rezerwację [ bo były mule ], Kiedy dotarliśmy tu w niedzielę okazało się ,że muli już nie ma . Kelner sugerował ,że też trzeba było sobie je zarezerwować ? Coś mi tu nie pasuje. Risotto gamberi i takież tagiatelle niczym się specjalnym nie wyróżniały .W pizzy z bresaolą plasterki szynki były po prostu położone na wierzchu jak by ktoś o nich na czas zapomniał .Niezłe były wyciskane soki , kawy i deser lodowy semifredo. Wino którego nie było w karcie okazało się potem winem domu . Na szczęście limoncello było smaczne i dobrze schłodzone .W nazwie jest cafe i może tego się trzeba trzymać a nie wymagać jeszcze finezyjnego jedzenia .To była upalna niiedziela i klimatyzacja właściwie nic nie poprawiała .Mają tu nieduży ogródek , ale na dłuższe siedzenie to przy upale też żadna alternatywa.

1  Dziękujemy, Sławomir D
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest OK. Duże porcje napojów. Napój z mango bardzo dobry. Jedzenie poprawne. Może za bardzo słone ale dało się wyczuć subtelny smak przypraw.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, robertkT8597VW
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic specjalnie dobrego ani nic złego mnie tu nie spotkało, dlatego oceniam na solidne 3/5. Kilka razy byłam tu na śniadaniu, było ok. Przystępne ceny i w miarę sprawna obsluga. Raz latem spróbowałam na obiad zupę rybną i też była w porządku. Ale jakoś brakuje temu miejscu charakteru żeby mnie tam ciągnęło częściej. Widzę, że latem dużo ludzi siedzi tam w ogródku na drinku i przekąskach, ale ja chyba wolę iść tuż obok do Heritage albo kawałek dalej do Basilii.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, alicjal838
Zrecenzowano 30 listopada 2018

Kartę płatniczo-kredytową używam Bardzo rzadko, tylko rezerwowo. 15 listopada zapłaciłem za usługę 18 zł kartą. Od tego czasu ta karta nie była przeze mnie używana. Zaś z tej karty zdjęto od 17.11 do 23.11 kasę w Europie i Chinach.

Termin wizyty: listopad 2018
3  Dziękujemy, miklaszewski_mom

Antich Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Antich Cafe? Podziel się wrażeniami!