“Jak zwykle gwarno i”

Podwale 25 Kompania Piwna
Nr 145 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Bardzo lubię to miejsce za atmosferę i miłą i szybką obsługę. Idealne miejsce na luźny wieczór z przyjaciółmi/ kolegami z pracy. Ku mojemu zaskoczeniu podczas ostatniej wizyty muszę przyznać, że poprawiło się jedzenie. Naprawdę smaczne i olbrzymie porcje.

Dziękujemy, radek017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Podwale 25 Kompania PiwnaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo nam miło :)
Cieszymy się, że wszystko smakowało i ze wyszedł Pan od nas zadowolony.
Taki jest nasz cel.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 5 września 2019

Atmosfera miejsca , przypominające dawne czasy , piwo ciemne przepyszne ,zapach potraw unoszacy sie w powietrzu . Obsługa oki Polecam.

Dziękujemy, dorciab2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Podwale 25 Kompania PiwnaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinię i 5*. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego tym bardziej cieszy nas Pani opinia.
Czekamy na Pani kolejną wizytę.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Dużo tłusto i bez smaku. Nie rozumiem fenomenu tego miejsca. Okropną opinie uratowała obsługa. Nigdy więcej.

Dziękujemy, Paulina L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Podwale 25 Kompania PiwnaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Bardzo nam przykro czytać takie słowa.
Żałujemy, że nie trafiliśmy w gusta.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pieczona golonka kolejny raz rozłożyła mnie na łopatki :) Smalec, kiszone ogórki i kapusta, do tego świeżo utarty chrzan... No i oczywiście piwo w litrowym kuflu. Co jakiś czas ulegam pokusie i odwiedzam Podwale.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Norbert W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Podwale 25 Kompania PiwnaOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Cieszymy się, że wszystko smakowało.
Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za 5*
Zależy nam na pozytywnych ocenach naszych Gości. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ceny ... przystępne .
Golonka porcja spora jak dla jednej osoby :)
Obsługa ok
Polecam

Dziękujemy, arturdzi02
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Podwale 25 Kompania PiwnaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Mamy nadzieję, że szybko odwiedzi nas Pan ponownie, abyśmy mieli szansę udowodnić, że zasługujemy na ocenę 5. Pozdrawiamy!

Podwale 25 Kompania Piwna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Podwale 25 Kompania Piwna? Podziel się wrażeniami!