Tajskie Spa - Wilanów-Branickiego

Zrecenzowano: 25 maja 2018
349marcin_
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Moj pierwszy masaż był prezentem na dzień matki od mojej chrzestnej córki Natalki... I tak się zaczęła moja przygoda w tajski spa i trwa i trwa do dzisiaj! Pełny Relax i odprężenie. Polecam gorąco

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Tourist367451
Zrecenzowano: 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pełen profesjonalizm, klimat ekstra, masażystki znają się na tym co robią, po masażu pyszna herbata, polecam z całego serca

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
1  Dziękujemy, 349marcin_
Zrecenzowano: 26 grudnia 2017

Półtorej godziny zleciało szybko, a ja błogość czułam jeszcze przez długi czas !
Nie musiałam wyliczać swoich problemów i bolących miejsc.
Profesjonalne dłonie Pani Masażystki wiedziały dobrze na czym należy się skupić dłużej.
Polecam, bardzo polecam

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, Tourist367451
Zrecenzowano: 7 października 2017

Wspaniałe miejsce, w którym można całkowicie odciąć się od jesiennej pluchy.
Panie masażystki doskonale wiedzą czego potrzeba zbolałym mięśniom a sama wizyta przywraca wspomnienia podróży do Tajlandii. Miałam okazję być w salonie na Branickiego i gorąco polecam masażystkę Fon :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Aagu27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata W, Właściciel, Tajskie Spa - Wilanów-BranickiegoOdpowiedź udzielona 9 października 2017

Bardzo dziękujemy za tak miłą recenzję. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Rewelacyjny masaż, wykonany profesjonalnie (od koniuszków stóp po czubek głowy), masażystki z dużym doświadczeniem. Czysto, dyskretnie i odprężająco. Przyjemna obsługa. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, jo25ku