Warszawa

“Super ekstra pysznie”
Odette — recenzja

Odette
Nr 5 wśród 77 Desery (Warszawa)

Bardzo miła dziewczyna na obsłudze , pyszne desery, dobra kawka, przepiekne wnetrza, dobra lokalizacja!

Dziękujemy, Brylant_84

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam skuszeni recenzjami i się nie zawiedliśmy. Każdy deser to unikat w skali światowej. Wygląd, smak i do tego pyszna kawa. Polecam.

Dziękujemy, marcing50
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Coś wspaniałego. Lokal niepozorny acz ten minimalizm także nadaje smaczek elegancji. Przez szklane drzwi widać ręczną pracę nad deserami. Same desery to małe dzieła sztuki. Na szczęście (!!) Nie tylko przecudnie wyglądają, lecz wspaniałe smakują. Kawiarnia nastawiona raczej na herbatę aniżeli kawę, acz kawa również jest smaczna. Obsługa na najwyższym poziomie, porozmawia, wyjaśni, zaciekawi, ma czas dla klienta co bardzo się ceni. Mocno polecam i wpadnę tam jeszcze nie raz!

Dziękujemy, Skakaneczka
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wielokrotnie bywałem w tym miejscu i zawsze było super! Ciastka nietylko cieszą smakiem, ale też wyglądem. Posiadają unikalny, zbilansowany i zaskakujący smak. Do tego pyszna kawa! Polecam!!!

Dziękujemy, grejczu
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Poziom najwyższy , niezmienny , , przyjemność dla oka , satysfakcja dla zmysłu smaku !zdjecia mówią same

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, beataa757

Odette — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Odette? Podziel się wrażeniami!