“W sierpniu ”
Sushi Bar Plac Unii 1 — recenzja

Sushi Bar Plac Unii 1
Zamów online
Nr 751 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Sushi Bar Plac Unii 1 mieści się w zabytkowej rogatce na Placu Unii Lubelskiej na Mokotowie. Kilka minut od centrum. Unikatowa lokalizacja nadaje wyjątkowego charakteru naszej restauracji. Skupiamy się na sushi z elementami ciepłej kuchni japońskiej. Pracujemy na kuchni otwartej dzięki czemu każdy z naszych gości może zobaczyć każdy etap produkcji oraz przygotowania sushi począwszy od gotowania ryżu aż do efektu końcowego, który otrzymujemy na talerzu. Szefem kuchni jest Karol Groszkowski, który kilka lat zdobywał doświadczenie między innymi w Norwegii, Dubaju oraz Niemczech. Wraz z dwoma przyjaciółmi postanowił otworzyć miejsce w którym każdy z gości znajdzie swoje ulubione smaki. Tworzymy sushi wraz z całą załogą od początku do końca zawsze wedle naszych oryginalnych receptur popartych pasją do kuchni Japońskiej. Wiemy, że w dzisiejszych czasach jest to najbardziej pożądana cecha przez gości odwiedzających restaurację – mówi Karol. Jeśli nasi goście chcą trochę zaszaleć w naszym menu można znaleźć pozycję „omakase“ – coś co uwielbiają nasi wykwalifikowani kucharze, sushi w wersji Freestyle, zawsze inne, niepowtarzalne i nietuzinkowe. Restauracja jest przestronna pomimo tego, że nie jest duża mieści aż 36 gości. Na dole restauracji można zasiąść przy wysokich stołach, które są świetne na szybki lunch lub spotkanie biznesowe, na piętrze jest bardziej kameralnie czemu sprzyja nastrojowa muzyka. Dużo drewna i metalu, minimalizm w każdym calu.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tez jest fajnie latem, bo siedziba sobie w ogródku i widać ten piękny mały budyneczek sushi bar.
Jedzenie jak zawsze przepyszne.
Polecam

Dziękujemy, Eryk S

Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Czy pójdę na lunch, czy na kolację, czy zamawiam do domu, zawsze dobre, zawsze świeżutkie i pyszne. Polecam na niezobowiązujące spotkania lub samotne spędzanie czasu. Miła atmosfera:)

Dziękujemy, paulinas508
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Nie mogę sobie darować, że dopiero teraz odwiedziłam to miejsce. Malutkie i milutkie, w ogródku, na parterze i na piętrze. Już na wejściu miłe powitanie. Przyjemny wystrój. Bardzo dobre sushi. Zamówiłam zestaw na 2 osoby i każdy kawałeczek byl pyszny. Mały mankament to to, że zestawy są "sztywne", nie można zamienić np. ryby maślanej na łososia. Pomimo, że zestaw jest na 2 osoby jest w nim tylko jedna zupa, a drugą trzeba dokupić.
Obsługa bardzo miła, na rachunku życzenia miłego dnia i smiley :).
W toalecie miłe zaskoczenie: higieniczna, inteligentna deska sedesowa!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grazyna T
Zrecenzowano 20 marca 2019

cóż, warto wspomnieć, że to nie jest restauracja na chwile, tylko na wszystkie kolejne sushi. właściciele wiedzą co robią, wiedzą jakie ryby kupują, oraz co jest najlepsze na świecie. W kwestii sushi oczywiście. Jak kupić tuńczyka to całego i cieszyć się z tego że jest właśnie teraz w "naszym sushi" - tak się dowiedziałem. Sushi w wyśmienitym wydaniu.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Eryk S
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Punk sushi w rogatce przy Placu Unii, gdy jest ciepło z ogródkiem. Ceny raczej wyższe. Jakość dobra, choć nie rewelacyjna

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, adamskrzat

Sushi Bar Plac Unii 1 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Bar Plac Unii 1? Podziel się wrażeniami!