“Dekadencka rozpusta”

Deseo Patisserie & Chocolaterie
Nr 9 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)

Te pyszności z całą pewnością uwiodą każdego. Absolutna przyjemność.
Kunszt cukierniczy na najwyższym poziomie

Dziękujemy, Mazurka76

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

@deseo_patisserie - grzechem byłoby nie odwiedzić tej kultowej kawiarni. Nie dość, że mają świetne desery, pyszną kawę to jeszcze prowadzą sklepik w którym można kupić kraftowe piwo czy dobre winko. Poza tym Deseo było rzut beretem od mojego apartamentu więc tu nie było nawet nad czym debatować Wypiłem małą czarną, zjadłem ciastko karamel (skład i cena na zdjęciu więc nie będę tu powtarzać) a na później kupiłem bezalkoholowe piwo (dobry izotonik po treningu ).

Dziękujemy, TheTrumanShow
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każde ciastko i każda czekoladka w Deseo to małe dzieło sztuki, połączenia smaków są nieziemskie. Uwielbiam miejsca tworzone z sercem - a Deseo zdecydowanie takie jest.

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne i bardzo sympatyczne. Kawy rewelacyjne, bardzo apetycznie wyglądające i smakowite desery. A lody - jedna z najlepszych, o intensywnych smakach - czekolada ze śliwką lub karmel z himalajską solą.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy. Pierwszy próbowałam lody - są pyszne! I miejsce z ogródkiem jest WOW. Ale kiedy wróciliśmy za 2 tygodnia na kawę, to czekaliśmy na cappuccino 25 min i to nie było cappuccino a tylko kawa z zimnym mlekiem bez piany. Ale kawa smaczna ... Dziwnie bo byliśmy tylko my w kawiarn. Jakoś tak)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, skrynskanita

Deseo Patisserie & Chocolaterie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Deseo Patisserie & Chocolaterie? Podziel się wrażeniami!