“Pyszne ciastka”

Deseo Patisserie & Chocolaterie
Nr 9 wśród 29 Piekarnie (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

@deseo_patisserie - grzechem byłoby nie odwiedzić tej kultowej kawiarni. Nie dość, że mają świetne desery, pyszną kawę to jeszcze prowadzą sklepik w którym można kupić kraftowe piwo czy dobre winko. Poza tym Deseo było rzut beretem od mojego apartamentu więc tu nie było nawet nad czym debatować Wypiłem małą czarną, zjadłem ciastko karamel (skład i cena na zdjęciu więc nie będę tu powtarzać) a na później kupiłem bezalkoholowe piwo (dobry izotonik po treningu ).

Dziękujemy, TheTrumanShow

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Każde ciastko i każda czekoladka w Deseo to małe dzieło sztuki, połączenia smaków są nieziemskie. Uwielbiam miejsca tworzone z sercem - a Deseo zdecydowanie takie jest.

Dziękujemy, Magdalena B
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne i bardzo sympatyczne. Kawy rewelacyjne, bardzo apetycznie wyglądające i smakowite desery. A lody - jedna z najlepszych, o intensywnych smakach - czekolada ze śliwką lub karmel z himalajską solą.

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 2 razy. Pierwszy próbowałam lody - są pyszne! I miejsce z ogródkiem jest WOW. Ale kiedy wróciliśmy za 2 tygodnia na kawę, to czekaliśmy na cappuccino 25 min i to nie było cappuccino a tylko kawa z zimnym mlekiem bez piany. Ale kawa smaczna ... Dziwnie bo byliśmy tylko my w kawiarn. Jakoś tak)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, skrynskanita
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Długo wahałam się nad oceną.
Z jednej strony całe otoczenie, sam klimat burakowskiej BOMBA, wnętrze piękne i nowoczesne.
Słodkości- wyglądem zwalaja z nóg, to prawdziwe arcydzieła, ale niestety strasznie, strasznie, strasznie słodkie. Naprawdę bardzo chciałam spróbować większości pozycji, ale niestety po połowie ciastka, mój żołądek i głowa odmówiły posłuszeństwa.
Naprawdę bardzo ciężko ocenić mi Was na 3 bo w tym miejscu czuć super energię, ale naprawdę nie mogę.
Dodatkowo minus za przestrzeń do której ciężko dostać się wózkiem i po której ciężko poruszać się wózkiem dziecięcym. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie jest to miejsce dedykowane dla dzieci, więc nie mam o to większych pretensji, jednak było by miło mieć komfort poruszania się ;)
Jeśli mogę się czymś naprawdę zachwycić to lody! Jadłam brzoskwinie z prosseco i waniliowe- obłęd

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 989patrycjan

Deseo Patisserie & Chocolaterie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Deseo Patisserie & Chocolaterie? Podziel się wrażeniami!