“Restauracja z dobrym jedzeniem w przystępnej cenie”
Restauracja Głodomory — recenzja

Restauracja Głodomory
Zamów online
Nr 1 352 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Przyjemna restauracja ze stolikami na zewnątrz, miła obsługa. Kuchnia tradycyjna, jedzenie bardzo dobre, ceny przystępne, spory wybór pierogów, a wg mnie są warte spróbowania.

Dziękujemy, Zielona1969

Zrecenzowano 26 listopada 2018

Zamowilismy razem z rodzina jedzenie z dostawa do domu. Czas oczekiwania dlugi, dania zimne, a ich smak pozostawial duzo do zyczenia

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, krzysztofpardo848
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy do "Głodomorów" z marszu, przejeżdżając obok w poszukiwaniu miejsca na lunch. Restauracja w środku pusta (chyba z uwagi na brak/wyłączenie klimatyzacji), dysponująca sporym, zacienionym ogródkiem (niestety przy samej ul. Gagarina, więc nieco hałaśliwym). Nie było problemu ze znalezieniem stolika.
Pierwsze wrażenie z obsługi bardzo dobre, miła kelnerka od razu zaproponowała wodę dla psa (plus za psiolubność!), zapoznała nas z kartą i daniami dnia.
Jedzenie smaczne i ładnie podane, bez zbędnej zwłoki - czas pomiędzy napojami, przystawką i daniem głównym idealny. Porcje większe niż możliwości.
Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr Ł
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, bardzo miła obsługa. Dla szczeniaka Pani od razu przyniosła wodę.
Na pewno wrócimy tu jeszcze

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, JuliaB3508
Zrecenzowano 23 kwietnia 2018

Restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i z profesjonalna i przesympatyczna obsluga. Swietny kontakt i co najwazniejsze ...SMAKOWICIE
Serdecznie polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, andrzek2016

Restauracja Głodomory — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Głodomory? Podziel się wrażeniami!