“Pysznie”

Latem Bar & Restauracja
Nr 89 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 września 2019

Idealne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi z cudownym jedzeniem. Mieliśmy okazję spróbować bardzo dobrego tatara oraz przepysznejak kaczki.

Dziękujemy, Pawellkot

Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Kelnerka Kasia jest super. Na pewno jeszcze odwiedzę to miejsce. Polecam każdemu kto lubi dobrze zjeść i ceni sobie profesjonalne podejście do klienta.

Dziękujemy, Sebastian B
Zrecenzowano 3 września 2019

Pyszne jedzenie, świetnie doprawione i podane. Polecam też obsługę, naprawdę amerykański standard. Wszyscy kelnerzy traktują klienta z szacunkiem, moją faworytką jest natomiasta Pani Kasia. Gorąco pozdrawiam!

Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, niesamowite drinki a na dodatek fantastyczna obsluga zwlaszcza Pan Rafal! Polecam wszytskim!

Dziękujemy, Smakosz18
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniała restauracja! Polecam, na pewno wrócimy tam z rodzina. Obsługa bardzo sprawna. Polecam szczególnie kelnera pana Rafała!!

Dziękujemy, Marinakowal

Latem Bar & Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Latem Bar & Restauracja? Podziel się wrażeniami!